Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a pénzem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénzem kell a nőknek? Olyan nőt hol találok aki nem csak azért akar velem lenni mert gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Bénakutya vagy?
2016. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanebben a helyzetben vagyok és a szomorú az, hogy azok a nők ,akiket tényleg nem érdekel a pénz, pont ezért nem akarnak összejönni velem, mert valahogy feszélyezi őket a dolog.
2016. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ebben van igazság, engem tényleg kicsit veszélyezne a tudat h a párom gazdag. Nem szeretem alapból se ha bármit kifizetnek helyettem. Valahogy nem értem azokat a nőket akik csak a pénzre hajtanak. Mire jó az? Már mint nem érzik azt hogy ezáltal ők lelketlen kirakati bábuk lesznek.


Társra vágyok, nem pedig egy malacperselyre.

Beszélgettem egy ilyen tipusú nővel. Ő csak annyit mondott hogy mivel nem vagyok szupermodell így esélytelen hogy valaha rám nézne egy gazdag ember. Emellett túlfiatal vagyok, majd a sok csalódás után nem fogok vágyni lelki társra.

Nem szeretnék így járni..

21L

2016. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell elmondani? Nem kell róla beszélgetni. Hívd el teázni átlagos helyekre, nézzetek otthon filmet, nem kell villogni audival és akkor nem gond, nem? Nem tudja, amikor meg megtudja, már mindegy lesz, mert kiismerted milyen ember. A pénz nem baj, csak nem kell felvágni vele.
2016. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

ha a nő nem tudja, hogy milyen az anyagi helyzeted, akkor nem is tud veled összejönni azért, mert vagy

lehet, hogy ezen kívül nincs benned semmi vonzó?

2016. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én meg azt a férfit nem találom,aki nem lehúzós, vagy nem smucig és hasonló helyzetben van,mint én :D
2016. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mennyire vagy gazdag, de az én nettó fizum 1,5 millió körüli. Ehhez képest egy 3000 forintos KIK-es farmerben járok meg egy CundA-s bőrdzsekiben. Ha tehetem, inkább tömegközlekedéssel járok, de jelenleg amúgy is csak egy 15 éves kocsim van. Néhol nyilván kilóg a lóláb (két vadiúj iphone stb) de általában teljesen úgy viselkedem, mint amikor még csak 70 ezer volt pályakezdőként a fizetésem...


Másszóval az emberre nincs ráírva a pénze!!! Ha mutogatod, nyilván okkal teszed, de akkor ne panaszkodj.

2016. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Én múltkor megismerkedtem egy pasival. Nem tudott másról beszélni, csak hogy mekkora háza van meg milyen jövedelmező vállalkozása, és hogy lecserélné az autóját egy másik, sokkal drágábbra. Ezek után kifejtette, hogy elege van az olyan nőkből, akik csak a pénzre hajtanak...nekem ekkor már olyan mértékben volt unszimpatikus, hogy nem is akartam folytatni a beszélgetést.


Én nagyon nem szeretem, ha valaki felvág a pénzével. De ha nem olyan, nem vetem meg azért, mert van neki :) Az emberre vagyok kíváncsi...de 3 éve nem volt még egy jó randim se :P

2016. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
#7 jól van kamukirály, máshol terjeszd a nem létező életed!
2016. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 én csoró vagyok mint a templomegere. Randizunk? Pénzről nem fogunk beszélni mert az egy szál sincs nekem. Autó úgyszintén még bubi biciklivel sem járok csak gyAlog és mezitláb.
2016. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!