Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jellemző külsőre és belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemző külsőre és belsőre az oroszlán csillagjegyben született lányokra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háát én oroszlán csillagjegyben (ahogy írtad) születtem de ez pl a lányoknál változó :)
2010. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Néhány jellemző tulajdonság címszavakban: őszinte, erős akaratú, nemes érzelmű, becsvágyó, kitartó, nagylelkű, igazságos, nyílt, elszánt, merész, uralomvágyó, előzékeny, bátor, vállalkozó szellemű, heves temperamentumú, befolyásolható, öntudatos, hiú.
2010. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úgy viselkednek mint a bak vízöntő halak kos bika ikrek rák mérleg szűz skorpió vagy nyilas csillagjegyben születettek... persze eltérések lehetnek... (igen véleményem szerint SEMMIT nem befolyásol az aszcendens
2010. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én oroszlán lány vok, és teljesen igaz rám amit a 18.47-es írt, de ettől függetlenül nem igazán hiszek a horoszkópban.
2010. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Többre mennél az ezotéria témában. Mellesleg, az oroszlán lányok elég féltékenyek tudnak lenni :D Nem is beszélve arról, és simán széttépnek egy gazellát...
2010. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezzel nem lehetett volna az ezotéria témába menni? itt azért vannak olyanok, akik nem hiszik el, hogy 12féle ember létezik...
2010. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 fej, 2 kar és két láb.

Belsőre: idegrendszer, keringés, emésztő-szervrendszer, légzőszervrendszer, mozgás-szervrendszer...


A különbség a genitáliák terén figyelhető meg a férfi oroszlánoktól.

2010. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oroszlán aszcendnes esetén szőke/vörös haj + kék szem kombináció a leggyakoribb.Tekintete nyílt,bátor.

Királyi a modoruk,vonzza őket a luxus,büszkék,teli vannak önbizalommal.Őszinte,szókimondó,megfontolt optimista,imádja társaaságot még ezeket lehetne róluk elmondani.

2010. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én áltlában meg tudom mondani sabbra ha oroszán csillagjegye.

Általában ruhában szeretik a bordót meg a pirosat, és ha nem is a társoság középpontjai mindig van valami rejtett belső tartás amit meg lehet látni.


És ami még tipikus: nem tud mitkezdeni a hajával, de legalábbis nagyon jellegzetes haja van. Az egyik ilyen ismerősömnek göndör, a másiknak derékig érő raszta, a harmadiknak meg most éppen azt hiszem kék de kb. háromhetente teljesen más frizura van.

2010. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!