Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Csak egy srác volt eddig az életemben, ő csak kihasznált. Tanultam a hibáimból, legközelebb nem hinném, hogy ugyan ezeket el fogom követni, vagy ennyi mindent meg fogok engedni egy pasinak. A baj az, hogy még mindig jelentéktelennek érzem magamat és folyton bennem van, hogy úgyis csak ki fognak használni. Hogyan oldhatom ezt meg, hogy ne így gondoljak magamra?
2017. aug. 27. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.

Javaslom Bagdi Bella: Sorsfordító önbecsülés című könyvét elolvasásra.

2017. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te erősen prejudikálsz. Ez szimpla logika, azért mert belefutottál egy idiótába, nem jelenti azt, hogy mindenki más is az. Ha zsinórban 4x, 5x megtörténne, akkor már azt mondom, valami nem oké, és érdemes átnyálazni a kapcsolataidat részletesen, de így, ez édeskevés.
2017. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha azt hiszed ki fognak használni, akkor ki fognak. ez a kihasználás dolog szerintem egy nevelési hiba eredménye, főleg az, ha valaki azt gondolja, hogy ki lehet őt használni. Mindig megvagyok lepődve, hogy vannak ilyenek. Én már sokmindent csináltam életemben de sose gondoltam hogy valakit kihasználnék, vagy ő engem kihasználna. Hiszek benne, hogy önként csinál mindenki mindent. A kihasználásban benne van a kényszer valamennyire. Merthogyha kihazsnál akkor miért vagy vele. ??? Mi a kényszer benne?
2017. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!