Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nek. Tek is szokott bűntudatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nek. Tek is szokott bűntudatotok lenni, ha buliztok és kicsit ribisen viselkedtek? /lent/ Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h k.san táncolni minden fiúval, hagyni, h ölelgessenek, puszilgassanak, tapizzanak, esetleg aki akkor és ott józanul már kevésbé tetszik akkor azzal smároljatok? Vagy csak én vagyok ilyen? Mert egész hétvéén buliztam és van egy két srác akik belém vannak zúgva és hagytam, h ölelgessenek, puszilgassanak, odabújtam hozzájuk, nagyon részeg voltam :S de mindig ezt csinálom, és egy suliba is járok velük meg egy osztályba is némelyikkel...17/L
2010. máj. 25. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert én nem csinálok ilyet, igaz, ritkán bulizni sem járok minden hónapban.

Viszont a helyedben tényleg szégyellném magam. Minek iszik, aki nem bírja? Ha tudod, hogy ezt hozza ki belőled az alkohol, miért húzod le mégis? Ennyi önuralmad lehetne 17 évesen...

2010. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyeneket nem szoktam csinálni 1 buliban...nem vok qurva!

19/L

2010. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
úzod szerencsétlenek fejét és még te vagy szarul pfff
2010. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Ide kár volt szerintem kiírni, mert lefognak húzni az "értelmesek". Egyébként próbálj kevesebbet inni, hogy még meglegyen az önkontroll, vagy közöld rögtön velük, hogy ez csak a buli idejére van, amíg szórakoztok és semmi folytatás. Arra vigyázz, hogy ne feküdj le minden második sráccal és ha beesne egy-két kaland, akkor mindig legyen gumi!
2010. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem fekszem le senkivel, csak olyan aranyosak és mondták, h milyen szép vagyok..., de nem akarom őket megbántani, meg tudják, h milyen vagyok részegen...
2010. máj. 25. 18:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem ki tud ábrándítani, amikor egy lány tök részeg. Nekem ez a véleményem.
2010. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ha tudják akkor az ő bajuk. Buliban akarják megtalálni az "igazit"? Vicc...amíg fiatal vagy élvezd az életet, csak legyen egy határ;) Nem hiszem, hogy ettől most akkora ribanc vagy...sokkal nagyobb ribancok vannak, csak tudod sok az álszent.
2010. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
milyen barátomat? nincs is pasim és nem is írtam ilyet
2010. máj. 25. 19:00
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
A pasik qrvázhatnak, de fordítva már jaaaj szegény pici fiú? Hagyjuk már...
2010. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Nem akarlak megismerni.


x/F

2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!