Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek párom miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párom miért nem szólt, hogy megy valahova egy barátjával?

Figyelt kérdés

Egészen véletlenül vettem észre egyik haverjának a képén, hogy belelógott kicsit a képbe, valahova mentek, azt nem írta a srác hova, de nekem párom nem szólt róla, hogy bárhova, bárkivel is ment, pedig beszéltünk.


Eléggé aggaszt , ha én megyek valahova, szoktam tudatni párommal, nem értem az okát, hogy miért ne tudhatnám hol van?


2017. aug. 27. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem vetted észre, hogy nincs otthon?
2017. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt.
2017. aug. 27. 22:14
 3/17 anonim válasza:
92%

De miert ne mehetne el?

Az en parom elmegy quadozni es mindig mashol kot ki.

Hagyj neki egy kis teret. Biztos nem megcsalni ment

2017. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ne akakj mindent tudni róla, a férfiak nem szeretik ezt. Lehet hogy csak egy sörre mentek. Bizz benne, ne kutakodj, ezzel alááshatod a kapcsolatot
2017. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy nem ő volt.

De ettől függetlenül igazatok van, neki sem tetszett, hogy úgy csinálok, mintha baj lenne ha a képen ő lett volna, először megdöbbentem , aztán igazat adok neki, azért mert velem van, nem egy kalitkába , amiből sosem jöhet ki. Attól mert elmegy valahova, és nem szól, nem csinál rossz dolgot.

2017. aug. 27. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg a párodtól. De én nem akarnám mindig ellenőrizni a helyedben, nem egészséges dolog.
2017. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez egészen véletlen volt! Olyan volt a képen lévő srác mögött, mintha ő lett volna. Nem elvetemültem kerestem, csak mikor láttam a képet , hasonlított rá
2017. aug. 27. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
És egészen véletlenül miért nézegeted a haverja képeit?
2017. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mert láttam, hogy új képe van , kb mint mikor más ismerőseim felraknak egy képet, és azokat is látom.

Miféle kérdés ez?

2017. aug. 28. 00:32
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Hogyhogy miféle? Teljesen egyszerű kérdés, hogy miért

nézegeted a haverjai képeit. Véletlen nem szoktam képeket

nézegetni :)

2017. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!