Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki a párja mellett elszokott menni valahova a fiú barátjával is?

Figyelt kérdés

beszélgetni, bárhova


csak ketten..


2009. dec. 20. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, pl én! van egy nagyon jó fiú barátom. sajnos mostanában nem nagyon ér rá, de már jó pár éve ismerem, és nem dobok el egy jó barátot azért, mert közben lett párom. ezt a párom is megérti, sőt, alap nála. tudja, hogy nem csalnám meg vele, megbízik bennem. tegnap is találkoztam ezzel a jó baráttal, elmentünk cukrászdába, sétálni, beszélgetni. én nem tekintek rá úgy, mint egy fiúra.
2009. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen és ez elég nehéz helyzet. Van egy barátom, akivel már elég régóta ismerjük egymást, sok hülyeségen mentünk már keresztül. Ez a srác mindig is szerelmes volt belém, de tudta, hogy én nem tekintek rá "úgy". Most, hogy végre van egy olyan ember az életemben, akibe halálosan szerelmes vagyok, ezzel a barátommal már nem tudok annyi időt eltölteni és ez rossz neki. Néha azért találkozunk, elmegyünk sétálni egyet, beülünk valahova és kihülyüljük magunkat, úgy viselkedünk, mint 2 tesó. Anyukám is nagyon szereti (jobban, mint a barátomat), gyakran süt neki sütit, meg vendégül látja stb, szóval érdekes. A barátommal viszont minden eltöltött perc egy csoda..ott már nem igazán a gyerekes énem bontakozik ki..

17/L

2009. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van.
2009. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!