Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtak már nektek szépeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtak már nektek szépeket úgy, hogy el is hittétek, aztán kiderült, hogy hazugság volt?

Figyelt kérdés

Pl. a -jóesetben volt- párotok mindenféle szépeket mondott nektek, milyen jó emberek vagytok, titeket szeret a legjobban, aztán kiderült, hogy a fele sem volt igaz?

Miket mondtak?


2017. aug. 28. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Örökké.
2017. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
"Ha én azt mondom valakinek, hogy SZERETLEK,nagyon SZERETLEK, ezt én nem tudhatom. Én ebben nem vagyok kompetens, a saját érzelmeim megítélésében. Ezt a másik tudja, ő tudja, hogy ez igaz vagy nem. Mert, ha könnyebb velem az élete, ha szabadabban él, ha jobban eltudja viselni az élet terheit, akkor SZERETEM."
2017. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 - ezt fiu vagy lany mondta (es hany evesen)?

Ilyen szar dumat meg soha nem hallottam.

2017. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Régen történt, de megismertem egy csajt, folyton magyarázta, hogy hiányzom, hogy gondol rám, hogy milyen jó velem beszélgetni.


Aztán kiderült, hogy van egy igazi izomagy párja, akivel tényleg nem lehetett semmiről beszélni, engem meg csak azért tart, mert unatkozik, és örül, hogy valaki odafigyel rá.

2017. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeret, fontos vagyok neki, soha nem bántana, sosem hazudna nekem.
2017. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nem az fájt, hogy gyakorlatilag csak a testemet akarta, hanem a hazugságai. Mai napig nem dolgoztam fel, hogy annyira szerelmes voltam belé és nem láttam a nyilvánvalót,amit kívülállók igen. El akartam hinni, hogy miattam képes lesz megváltozni.
2017. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!