Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem csak meg akar fektetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem csak meg akar fektetni, igaz?

Figyelt kérdés
Másfél éve szakított velem,mert nagyon rossz volt a kapcsolatunk rengeteget hazudott nekem és már nem tudtam megbízni benne. Nem vagyok benne biztos, de szerintem meg is csalt míg együtt voltunk, azt tudom,hogy próbálkozott más nőknél. Most egy hete írt nekem mi újság velem, amikor említettem,hogy van barátom nem kérdezett semmi mást. Ma újból rámírt, kérdezte,hogy még mindig van-e párom. Elkezdte sajnáltatni magát,hogy szakított vele a barátnője nemrég és,hogy találkozni szeretne. Még abba bele is mentem volna,hogy igyunk meg egy kávét a városban, de azt mondta nem akar a volt barátnője miatt nyilvánosan találkozni, csak a lakásomon. Mondtam neki,hogy kizárt, de most is alkudozik. Igaz csak szexre megy? Lehet más oka is?

2017. aug. 27. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. A szexre megy. Nincs más oka, elhiheted. 42/F
2017. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem koptatod le ha van most párod? O.o

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, csak dugni akar.

2017. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak a szex. Ha te nem akarsz csak szexet, azt javaslom, ne tarts vele kapcsolatot semmilyen formában!
2017. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Küldd el a búsba! Nem kellett volna szóba állnod vele.
2017. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
77%
Gondolom helyes, jóképű az expasika, még a szex is jó volt vele, bizseregsz is tőle rendesen, hogy milyen frankó lenne ismét kettyinteni az exszel, különben fel sem tetted volna a kérdésedet, hanem már melegében akkor elküldted volna a vérbe, amikor megkeresett FB-on. Mit bánom én, mit csináltok, dugjatok egy jót. (Nevetséges.)
2017. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szexre kellesz neki, nincs más oka.
2017. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elküldtem, csak gondoltam megkérdezem nem csináltam-e elhamarkodott döntést,mert megbántani sem akarok senkit. De elég nyilvánvalónak tűnt.

A páromat nagyon szeretem, soha nem volt ennyire jó kapcsolatom mint most.

2017. aug. 27. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak a lakásodon? Ne talalkozz vele.
2017. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfèl èv után? Azèrt szakítottatok, mert nem működött a kapcsolat. Most mitől lenne jobb? Ezt a kèrdèst kár volt kiírnod!
2017. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!