Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsáthatatlan amit csinálok?

Figyelt kérdés
Szegeden árultunk anno egy házat, amiben laktunk. Jött is vevő rá, és nem is akárki, egy irtó dögös cégvezető srác. Ahogy belépett már egyből megvolt kettőnk között a kémia, de féltem az egésztől (a szüleim nagyon vaskalaposak) főleg mert 13 év korkülönbség volt köztünk (én 23, a srác 36). Lefoglalózta 10 millióval a házat, 12 millió hitelt akart, de nem kapta meg a foglaló meg nem járt vissza - ezért beperelte a szüleimet, hogy nem adják vissza. A baj akkor kezdődött amikor úgy 5 hónappal ez után megállt a kocsijával minden éjjel a ház előtt és az ablakomat leste. Úgy a 6. ilyen után kimentem hozzá és hát megtörtént a dolog. Azóta rendszeresen surranok ki hozzá amikor a szüleim elalszanak (lakáskulcsot is kapott), valamint szólok neki ha nincsenek otthon az ősök egy-egy éjszakára. Kicsit kellemetlen a szüleim szemébe nézni, hiszen ők gyűlölik, amit hangoztatnak is nap mint nap. Szerintetek rossz dolgot csinálok? Hogy legyen tovább? 23L

2017. aug. 27. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ki az a hülye, aki a vételár csaknem felét odaadja foglalónak? 10% a szokás. Amúgy attól, hogy pereskedtek, miért ne dughatnátok? Szerencsétlen csak a pénzét szeretné visszakapni, megjegyzem, jogosan. Legalább is a nagy részét.
2017. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon bena kamu.
2017. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez a szüleid ügye, mármint a per, nem a tiéd. Felnőtt ember vagy, azzal jársz meg egyebek akivel akarsz.

Megjegyzem elég vicc, hogy még a szüleid utálkoznak, miután "lenyúlták" 10 millával a szerencsétlent. Értem én, hogy foglaló elvben nem jár vissza, meg a srác is hülye volt, hogy ilyen nagy összeggel foglalózott, na azért emberség is van a világon, úgy látszik a szüleidben ez nincs meg. Inkább a srác felé égne a pofám a szüleim miatt, nem fordítva....

2017. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pff, hát ez elég levágós kamu.
2017. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
100 milliós házban laksz? Ez igen! Csak Mészáros apuka meg ne tudja, ki dugja a lányát! :-0
2017. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

A tárgyalásig sem fog eljutni az ügy, a foglaló nem jár vissza, ezt a srác jól elbaßta.

A te ügyed meg olyan, mintha a 10 milliót dolgoznád le, bocs.

2017. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10 misi foglalónak??? Hihííj, ez igen. Kamu. Ennyire nem lehet hülye valaki..
2017. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit sem gáz.
2017. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért van megjelölve hastaggel a megcsalás szó?
2017. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a foglaló ilyen esetben nem jár vissza. A pereskedés csak további költségeket okoz. Nehogy feleségül menj hozzá. Idióta csávó. Amúgy a foglaló pontosan annyi, amennyiben megállapodnak nincs semmiféle behatárolása. A felét is lehet fizetni, ha akarod.
2017. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!