Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátomnak szülinapja lesz. Eddig sosem ajándékoztuk egymást, csak smst írtunk éveken át?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam tőle szülinapomra tortát, még tűzijátékot is vett. Túlzás ha koncertjegyet adok neki? Nagyon fontos nekem. Szerintetek ebből lejöhet neki hogy bejön nekem?

2017. aug. 28. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen koncert? Olyan, amit ő nagyon szeret? Ő szokott koncertekre járni? Veled menne, vagy mással? Egyedül? Szerintem amúgy ebből nem feltétlenül derül ki, hogy bejön neked, máshogy kellene közeledned felé. Meg kellemetlen helyzetbe is hozhatod, és azért nem mindegy, hogy egy 3000 forintos koncertjegyet veszel neki, vagy egy 20 ezrest.
2017. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedvenc zenekarának koncertje. Egyedül menne. Nem őrült összeg. Csak ritkán koncerteznek, 3500ft.
2017. aug. 28. 18:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elég nyitott felé. Ez sztem éppenhogy nagyon meglepő lépés tőlem az ő irányába. Nem vagyok egy nyitott személyiség. Szted akko rnem gáz?
2017. aug. 28. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem lehet, hogy ő is beszerzi magának a koncertjegyet? :)
2017. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem nem. tippet nem tudsz adni hogyan közeledjek felé?
2017. aug. 28. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is nem vagytok baratok, hisz tobbet akarsz tole.

Masodszor pedig vegyel ket jegyet es menj el vele. Igy kozeledtel hozza, de nem is latvanyosan.

2017. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!