Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ennyi onsajnaltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ennyi onsajnaltato pasi?

Figyelt kérdés
Minden masodik kerdes olyan fiuktol\ferfiaktol van akik azt hiszik hogy mindig a nok a hibasak meg hogy ot ez meg az a no elutasitja de azt nem veszik eszre hogy milyen Rondak,meg a noket szidjak hogy mindegyik egy k***a meg csak az izmos jokepu pasikra mennek, de azert nem tennenek semmit hogy egy kicsit jobban nezzenek ki meg apoltabbak legyenek
2017. aug. 28. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert könnyebb a klaviatúrán pötyögni, mint magunkért tenni és változni
2017. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem az insta hogy #hashtag-ben kelljen megadni a kulcsszavakat :D

Számtalanszor leírtam már, hogy a GYK nem viszonyítási alap.

Ide javarészt csak elkeseredett frusztrált figurák járnak, akik ebből az elkeseredettségükből fakadóan csak fikázni tudják a nőket.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!4444!!

Arra viszont képtelenek hogy a 4 fal közül kilépjenek, inkább savazzák innen a népet és várják hogy egy buksza majd a kukijukba ugrik a megnyerő kommentjükre reagálva :D

2017. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

Mert egyre több a boldog, tudatos nő, akik válogathatnak. :D

Best answer ever!

2017. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Ma még nem is nagyon volt ilyen kérdés.

Meg erről rinyálni legalább olyan felesleges mint az általad sérelmezett rinyálás.


De, hogy válaszoljak is, valószínű azért mert egy férfinak senki nem mondja az ellenkező nemből, hogy vonzóak lennének, ha már csak átlagosan néznek is ki.

Lányoknál pedig még tényleg a nagyon csúnyáknak is mondanak ilyen-olyan bókokat többnyire online felületeken és már jobban érzi magát. És most senki ne mondja, hogy a vonzalom szubjektív mert egy 100 kilós, fogatlan, fiatal lány sok férfinak nem kellene, másrészt pedig, ha valóban így lenne, hogy a vonzalom szubjektív és mindenkit úgy kell elfogadni amilyen akkor rinyáló férfiak sem lennének, hiszen el lennének fogadva jelen állapotukban és azon kijelentésed, hogy "kicsit jobban nézzenek ki" értelmetlenné válna nem?

2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszabb ***** válasza:
18%

#2: "... és várják hogy egy buksza majd a kukijukba ugrik a megnyerő kommentjükre reagálva..."


Hogy ezt honnan a f#szomból szeditek, már bocs.

2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A kérdés úgy szól helyesen, hogy...


"Miért van itt ennyi önsajnáltató pasi?

2017. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"
2017. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es Szerintem azert akik a nagyon ronda lanyoknak bokolnak altalaban olyan nagyon ronda pasik is szoktak lenni ugyhogy szerintem ez azert forditva is az
2017. aug. 28. 20:05
 9/20 A kérdező kommentje:
6-os A valo eletben is ertettem csak itt szerintem ez jobban megnyilvanul azert igy tettem fel a kerdest
2017. aug. 28. 20:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nos, ebben igazad van. Csakhogy ezek a nagyon ronda lányok már nem mondanak semmi szépet az átlagos külsejű férfiaknak sem. :)

Egyébként a kb. 100 kilós, fogatlan, fiatal lány általam is ismert valós személy nem csak úgy a hasamra ütöttem. Gyakran panaszkodik nekem, hogy milyen pasik akarnak bepróbálkozni nála meg "hogy néz máá ez ki" stb. Nem akarok nagyon a lelkébe taposni, hogy hát... khmm...

2017. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!