Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam el a pasinak h van parkapcsolatom de nyitott, vagyis h o max szereto lenne?

Figyelt kérdés

Megalazo lenne ez szerinteteo neki ? Mennyire lennenek benne a mai pasik?

O 34 eves en 43


2017. aug. 29. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt így ahogy most ide leírtad. Nem vagytok már kisgyerekek, hogy magyarázkodni kelljen bármiért. Nem tudom milyen dolgokról beszéltetek eddig vagy hogy jött ez fel, esetleg ő többet akar.

Elmondod, hogy "nézd, nekem van párkapcsolatom így az érzéseidet nem tudnám viszonozni, de nyitott kapcsolatban élünk ezért a többinek nincs akadálya". Aztán kezdjen vele amit akar.

Én pl örülnék, ha ezt így nyíltan elmondaná egy nő és benne is lennék mert jelenleg úgysem szeretnék többet.

2017. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt elore le akarom tisztazni leven nagyon parkapcsolatrol beszel


De a mai pasik ezt azert el tudjak fogadni ?

2017. aug. 29. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan el tudják fogadni (lásd Jaguárt), mások ribiségnek tartják (láss engem).
2017. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi férfiak szeretjük az egyenes beszédet. Azt, amikor nem a sorok közé 56 metaforába van rejtve ez az információ.



Tehát ha egy nő ilyet akarna tőlem, akkor kb pont azt várnám, hogy elmondja, hogy kapcsolatban van, de ez egy nyitott kapcsolat. Nem fogja elhagyni a párját, de ettől függetlenül, ha engem is érdekel, akkor szívesen találkozna néha velem.

2017. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te meg ezek utan egyszeri uritoedeny lennel.

O meg nem tudja,ezt hogy mondja el. :D

2017. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ribiseg akkor lenne ha a parom nem tudna rola

De mivel o beszelt ra igy azt gondolom nem illet ez a jelzo


Mivel a hatteret nem ismered igy kerlek ne minosits !

2017. aug. 29. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy nyitott kapcsolatban éltek.


Igaz, lehetséges, hogy ribinek fog gondolni, és nem is véletlen, de ezt majd meglátod.

2017. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Alapvetoen nem akarnek

De a szex az olyan dolog h nem hagynam ki az eletembol. Csak azert mert a parom jelenleg nem alkalmas ra.

2017. aug. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!