Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van tapasztalata nyitott kapcsolattal, megosztaná itt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekel?
2017. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen. Részemről nem voltak erős érzelmek, a férfi részéről nem tudom. Minden esetre ő vetette fel, mert ő képtelen a monogámiára. De ugyanúgy nekem is szabad a pálya. Belementem. Nem csináltunk titkot belőle, hogy mikor van randink.

Aztán egy idő után ő elkezdett hisztizni. Nekem több kalandom volt, mint neki, pedig jóval több időt fordított a partnerkeresésre. Elkezdte rombolni az önbizalmát, féltékenykedett. Először szerintem úgy volt vele, hogy nekem úgyse jön össze, vagy hogy nem merek ismerkedni. Ő nagyon jó pasi, én inkább csak átlagos csaj.

Egyszer csak azt vettem észre, hogy mi már nem csinálunk együtt semmit. Ő a társkeresőn lóg, vitatkozik, kötekedik.

Beleuntam, elhagytam.

2017. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2: értem. hát pont az lenne a lényeg, hogy olyan szabályokat kell hozni, ami nem engedi, hogy a párok féltékenységet érezhessenek :D én ezt azzal oldanám meg, hogy tilos egymás tudtára adnunk, hogy kivel-mikor-hogyan stb... Szerinted ez jó megoldás lenne arra, hogy jobbá váljon a kapcsolat? Mi kéne még hozzá, hogy jobb legyen, mint a te példádban leírt?


#1: Hogyan beszéltétek meg?

Miket gondoltatok ki szabályoknak?

Hogyan javított ez a kapcsolatotokon és saját magatok boldogságában?

Vagy bármi, ami eszedbe jut, és lényeges lehet.

2017. máj. 20. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

1es vok

Hmm...

Nalunk csak felig nyitott, mert a paromnak eleg 3 havonta 1 alkalom (o a pasi)

Igy vagy titkos szereto vagy myitjuk a kapcsolatott.

A masodikat valasztotta megertve h nekem nagyobb az etvagyam


Nalam alap h nincs feltekenyseg. Ezt anno a kapcsolat elejen elmondom, leven en sem vagyok az!

Szoval kerestem egy megfelelo alanyt es megbeszeltem vele h csak mint szereto kell. Belement.

A parom tudja h van, havi 1x a szeretommnel alszom, es heti 1-2 alkalommal van csak 1-2-3 oras valami.

Nem beszelek rola otthon, amennyire lehet nem boritom fel a csaladi eletet. Hetvegen nem vagyok nala.

Mondjuk erdekes mert miota ez van a parom is "surubben" akar (havi 1x:-)

Az elmult 3 evben mukodott ez a rendszer.

De annyi h eddig a 3ik szeretom van mivel egy ido utan tobbet akarnak mint amennyit en adni akarok. Vagyis erzelmeket kezdtek taplalni felem. Ez azt eredmenyezi h a kapcsolatott megszakitom veluk.

A gyerekek nem tudjak es ez igy is marad.

Ha kerdes van kerdezz

2017. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!