Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulóra ajándék ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra ajándék ötleteket keresek férfinek. Tudnátok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Szept.1-En leszünk 4 eve egyutt de nem jut eszembe semmi jo ajandek otlet. Koszi elore is a tippeket

2017. aug. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha írsz pár sort a barátodról, talán...
2017. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint én, akkor valami kézzel készült dolgot készítenék neki.
2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat nehez neki ajandekot venni mert kevés dolog van aminek örül :/

Szereti az autókat a whiskeyt

De amugy bármit meghagatok ami fiuknak való ajandek

2017. aug. 30. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom is szereti az autókat, én megcsináltam a kedvenc modelljét fából és papírból, egy olyan 20 cm-s kis makettszerű dolog lett a végeredmény.

Vagy csináltam neki egy órát szintén fából és papírból, aminek a "teste" egy rotor a Wankel-motorból amiért odáig van.

Szüleitől egyszer egy kis lámpát kapott, ami annyi, hogy alulról egy kis led világít meg egy gravírozott pexit, amibe ők a kedvenc autóját maratták bele.

Ezerféle dolgot ki lehet találni, ha picit odafigyelsz az illetőre... 4 év alatt csak megismerted már, hogy tudd mire vágyik, nem?

2017. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt, neked hiába ajánl valamit, amit a válaszoló szeret, örülne neki. Lehet, a párod, ugyan arra húzza a száját.

4 év alatt, csak megismerted annyira, hogy tudjad, minek is örülne.

2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudunk! Hiszen mi ismerjük, mi vagyunk együtt vele már jó ideje, így ki más tudna, mint mi?
2017. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!