Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éves évfordulóra nem kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves évfordulóra nem kaptam semmit. Oka? Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés

Most voltunk a párommal 3évesek. Eddig minden évben kaptam valami apróságot és adtam neki én is mindig.

Ez ebben az évben az én részemről megintcsak így volt. Adtam neki. Ő viszont semmit sem adott. De még annyit se mondott "hogy hé de jó veled együtt lenni "x" éve. Pedig tudott róla,mert másnap montam neki,hogy hú de jó kis évfordulónk volt... és mondta,higy tudja hogy az volt. Ezzel le is zárta. Majd most valentin nap alkalmával se adott semmit sem. Èn újra megleptem őt...

szerintetek van okom arra,hogy ez rosszul essen?



2017. febr. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valentinnapot nm ünneplünk, de évfordulót alap. o.O Pláne ha tudom h párom készül.........
2017. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esne. Nekem sem a Valentin nap az érdekes, de azért az évforduló....
2017. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valentin nap nem is esett annyira rosszul. Sőt,az nem is nagyon érdekel, inkább az évforduló. Csak úgy voltam vele,hogy ha már az évfordulóra nem adott semmit akkor csak lesz annyi esze,hogy a valentin napnál majd pótolja :(
2017. febr. 15. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Pista! En keszultem,te nem,rosszul esett.Van vmi kulonosebb oka h te nem,vagy elfelejtetted?Minden rendben a kapcsolatunkkal szerinted?


Ezzel tobbre mennel mint tolunk kerdezni.

Kerdesedre a valasz,a 2.evfordulonkat olyan szinten elfelejtettuk hogy kb egy hettel utana jutott eszembe h jah amugy mar reg tul vagyunk rajta,ergo nem unnepeltuk es nem vettunk semmit,megsem kesergek mivel kb naponta szerelmet vallunk egymasnak sokfele modon,spontan is meglepjuk egymast es fogjuk egymas kezet ejjel.Szoval semmi jelentosege.A helyedben egy pohar bor es gyertyafeny mellett beszelgetnek vele egy kicsit a fentiekrol.Nem tamadolag.

2017. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat, en ugy vagyok ezzel hogy legalabb ez az egy nap legyen egy fokkal kulonlegesebb mint a tobbi. Ne legyen szokvanyos... na mindegy
2017. febr. 15. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem már nem érdekli a kapcsolatotok, simán lehet, hogy szakításra készül. Ha nem, akkor te fogod megtenni...
2017. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-el ertek egyett. Ulj le vele, es mond meg neki hogy ez neked rosszul esett. Lehet hogy o meg nem vart toled semmit. Mi valentinnapot nem unneplunk, max elmegyunk valahova vacsorazni (legalabb van valami urugy hogy ne fozzunk). Most is ez volt. Bar azert melo utan az utolso arvalkodo valentinnapos kepeslapot megvettem neki. O nem vett semmit, de tudtam is hogy nem fog. En pl az evfordulonkrol feletkezem meg mindig (sokszor azt sem tudom hany eve vagyunk egyutt). Jot nevetunk ezen es kesz.

Beszeld meg vele.

31N

2017. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!