Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kezelni a rondaságomat?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kèpet küldeni, se itt, se privátban, a lényeg a következő.

A legjobb fodrászhoz, kozmetikushoz járok, van ízlésem, rendezettek a fogaim, sportolok, mégis ronda vagyok...

A probléma nemcsak a fejemben van, az emberek rendszeresen beszólogatnak nekem...

A szemembe mondják, vagy gúnyosan végigmérnek.

Erre idegileg rá lehet menni, könnyű azt mondani, hogy ne foglalkozzak vele.

Ez egy csúnya, felszínes világ, tisztelet a kivételnek..

Mégis mit kéne tennem?


25N


2017. aug. 30. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte választ akarsz, a sok sok pszichológus szövegtől eltekintve?


Ha annyira nagyon ronda vagy, akkor marad a plasztika. Oda viszont pénz kell, azért meg dolgozni kell ha nincs.

De itt is hosszú hosszú hónapokkal kell számolnod, míg teljesen regenerálódsz a műtétek után.

2017. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De hogyan ronda? Furcsa arc? Vagy elálló fülek? Gondolom jó tested van ha sportolsz. Írnál arról hogy mi nem tetszik magadon?
2017. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Most jó nagy bunkóság lenne belinkelni Al Bundy 10-es listáját. :D

Annyit tehetsz, hogy nem szenvedsz ezek miatt. Ezt osztotta a gép, ez van. Még a magukat nagyon rondának tartó nőknek is szokott lenni kapcsolata, akár szeretője is mellette. Tudom mert van nem egy nem valami szép kolleginám, mindkettő házas, gyereke van, de a férjeiket is csalják. Pedig nálam a "bottal sem" kategóriát képviselik.

2017. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tetszettél még senkinek? Mert ezt elég elképzelhetetlennek tartom
2017. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önmagad elfogadásával. Persze mondani könnyű, de ez a megoldás. Mondjuk én fiatalabb vagyok nálad, de önmagam elfogadása egy hosszú, éveken átívelő folyamat volt, ami kb most ért be. Régen pl szégyelltem a vékonyságom, mára viszont nem hogy elfogadtam, de még örülök is neki, hogy ilyen vagyok. Vagy a hajam szerkezete... Régen gyűlöltem, azt kívántam, hogy bár hajam se lenne. Mára viszont annyira megszerettem, hogy el se cserélném mással. Csak rajtad múlik. A dolgok csak vannak. Elfogadhatod őket és problémákat is csinálhatsz belőle. Az utóbbi fog szenvedéssel járni. Figyelj, amin nem tudsz változtatni, az ellen felesleges harcolni. Csak szenvedést szül. Hidd el. De majd úgyis rájössz, ha már eleget harcoltál és teljesen elfáradtál lelkileg. Velem kb ugyanez volt. Padlón voltam, és onnan már csak felfelé volt út, tovább lefelé nem.
2017. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha sportolsz, biztos csinos vagy.

Egy csomó nem túl jóképű pasas van. Biztos tetszel párnak.

2017. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit legalább átérzed a pasik problémáját..ettől függetlenül engem is érdekel hogy mit tartanak mások rondának rajtad,ha jó a tested, jó a frizurád, neked jól álló ruhákba öltözködsz, szépek a karmaid, a fogaid?
2017. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pasiként én is hasonlóan vagyok, elvileg magas vagyok, minimális felesleggel, igényes és szép lányok (rokonok) divat tanácsait követem. Elismert több versenyt nyert a fodrászom, fogaim anyagi okokból nem rendezettek.

Mégis nagyon csúnya vagyok.

Bár amit látok a tényleg csúnya lányokat körbeudvarolják a közepes vagy jobb kinézetű pasik.

ÉS mivel a párkapcsolatok rovatba írtál, sejtem hogy téged az zavar,hogy nem kezelnek nőként.

Bár mint írtam a tőled csúnyább lányok meg engem nem kezelnek pasiként..... csak az igénytelenek zaklatnak. Ilyen csúnya igazságtalan a világ, ha pasi lennél azt mondanám törődj bele ez van.

Mivel nőből vagy, azt mondom várj türelemmel,olyat még nem láttam,hogy egy lány aki igényes (te maximálisan annak látszol) az ne kelljen el. Az igényesség márpedig vonzó.

2017. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy azokat a lenéző végigméréseket nem csak bebeszéled magadnak. Vagy költözz el normális környékre mielőbb.

Keress magadon nagyon szép részeket. A szemed vágása. Az ajkad íve. Az őzike lábad. A fogkrém-reklám mosolyod.

2017. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Kizárt, h ronda vagy. Azt el kell fogadni, h nem vagy átlagos. Az egyediséged is címkézhető csúnyaságnak.


Hidd el, ha kevés férfinak is tetszel, azoknak nagyon!

2017. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!