Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelethet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelethet ez a kijelentes tole?

Figyelt kérdés
A ferjem multkor egy olyan kijelentest tett hogy o nem volt irantam mar olyan nagy rajongadsal amikor ossze jottunk.Mert o mar sok noben csalodott akikkel elottem egyutt volt.
2017. aug. 30. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Onmagaban idiota kijelentesnek tunik.

Mikor mondta (milyen kontextusban)? Mit mondott utana?

2017. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy neki már volt előttem egy hosszú éves kapcsolata.És hogy ő már nem rajongott úgy értem mert sok nőért sok mindent megtett és mégis csalódott.
2017. aug. 30. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Sz..r ügy, hogy valaki ennyire lelki beteg, képtelen túljutnia múltban ért sérelmeket, ezt átülteti a jelenbe és képes a saját sérelmét másra is átragasztani, főleg arra, akit meg elméletben szeret.

Most pedig téged bánt meg, csak azért, mert őt átb..szták a múltban, amit ő képtelen volt feldolgozni.

Emiatt ő bezárkózott, érzelmi intelligenciáját a béka s..gge alá rejtette.

És van egy olyan rossz érzésem, hogy ezek szerint téged nem is szeretett, csak megalkudott veled, mert látta, hogy te nem akarod őt megbántani.


Jó lenne egy nagyon mély beszélgetés a témával kapcsolatban vele erről!

2017. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!