Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az észak-európai férfiak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az észak-európai férfiak nagy része általában miért normálisabb egy párkapcsolatban mint a magyarok?

Figyelt kérdés
A saját és barátnőim példája ezt mutatja ők is skandináv pasikkal járnak lehet, hogy ott pl. nincs olyan hogy az ajtóban előreengedik, de teljesen más a férfiak hozzáállása a kapcsolatokhoz, valahogy őszintébbek, normálisabbak párkapcsolati szinten. Amit megígérnek betartják, a magyar férfiak többsége meg hazudozik minden ilyen témáról hogy pl. házasság, párkapcsolat, sokan a szexre mennek, nincs megosztva a házi munka tehát nincs egy kialakult értékrendjük az életről, gyereknevelésben sem vesznek részt. Biztos van kivétel csak én nem találkoztam még vele, és a környezetemben sem a boldog kapcsolatok voltak jellemzőek míg ott éltem.
2017. aug. 31. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a választ nem az itteni férfiaktól fogod megkapni :D
2017. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szeretem ezeket az általánosító kérdéseket. Ennyi erővel mondhatnám, hogy 2 haveromnak van japán barátnője, akik jól meg vannak, aranyos, családcentrikus, hűséges lányok, szóval tuti jobbak, mint a magyarok. Mégse mondom azért, mert az egyént kell nézni, és nem a nemzetiségét. Tény, sok gyökér van kis hazánkba, de hidd el a vikingek között is vannak gyökerek, csak szerencsére velük még nem találkoztál. Ettől függetlenül nem tartom korrektnek a kijelentésedet, és nem is tükrözi a valóságot. 24/F
2017. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Más kultúra, más szokás. Engem jobban érdekelne, hogy hogy ismerték meg egymást, mert nekem is a skandináv típusú férfiak a gyengéim. (Bocs az offért)


Ami még idevág talán: egyik olasz barátom mondta, hogy furcsák az itteni ismerkedési szokások. Ő olaszként szeret flörtölni, itt azt látja, hogy a nők lesütött szemmel járkálnak vagy mereven maguk elé nézve és csak kevesen kaphatóak flörtre. Az olasz nők kacérabbak, merészebbek pedig kevésbé vonzóak szerinte mint a magyar nők. De ez egy ember véleménye, akkor lenne releváns ha többen is hasonlókat tapasztalnának egymástól függetlenül. Ha ez alapján vonnál le te is következtetést akkor az csak általánosítás lenne, ami nagyrészt nem igaz.

2017. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem engedik előre a nőket? Ezt itthon úgy hívják:Bunkó.

Az hogy te itthon gyökerekkel jöttél össze az ne minősítse már az egész magyar férfitársadalmat pls!

2017. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Kint dolgozok más magyarokkal együtt. Nem egy ember alapján alakult ki a véleményem. A barátnőimnek is ez a véleménye, és hosszabb időtartamú kapcsolatokról van szó.
2017. aug. 31. 15:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a skandináv férfiak jönnek be *.*
2017. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy ki megy be az ajtón először szerintem lényegtelen. Nekem az őszinteség, bizalom fontos.
2017. aug. 31. 15:09
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Az ajtóban elengedés eléggé vitatott dolog. Itthon úgy tartják, hogy a nőt engedik előre, viszont elvileg pont hogy a férfinak kéne előre menni és tartani az ajtót a nőnek, hogy ő is bejöjjön pont azért, mert ha valami balhé van a helyen, akkor a férfi kapja az első pofont ne a nő aki belép az ajtón. :D
2017. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen sok helyes van köztük. Általában magasak, meg öltözködés terén is van egy egyéniségük.
2017. aug. 31. 15:12
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Ugyis leleszek pontozva, de nem veletlen, hogy felnott eveimben kizarolag kulfoldiekkel eltem parkapcsolatban, illetve a legkozelebbi baratnoim is kizarolag veluk kezdenek illetve sikerul mukodo, boldog parkapcsolatot kialakitaniuk. Kevesebb borzaszto "ferfi" tipus van a tipik magyar ferfinel. Biztos van kivetel, de en pl. ugy 85 eves korom elott tervezek megallapodni, ugyhogy nem ertem ra evtizedeket keresgelni 😂.
2017. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!