Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ideáll a fejembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ideáll a fejembe a "férfiról" nagy ő-ről, de mások szemébe ez az ideál cseppet sem férfias. Ez idő múlásával változik?

Figyelt kérdés

Az én pasi ideállom nagyon fura. Mert álmaim pasija: 167-174 cm.

Kék vagy barna de nagyon csillogó szemek, barna haj. Rühellem a szört a férfiakon, csak a lábon tűröm meg. Utálom a borostát az arszörzetet. Nem muszáj izmosnak lennie csak épp annyira h mellettem jól mutasson.

Az a gond, hogy a korosztalyomban nincsenek ilyen fiúk... ha megtetszik egy srác kiderül, hogy fiatalabb nállam 2-3-4 évvel. Ami engem kissé zavarna, mert nem akarok pedofilkodni, vagy én kikezdeni fiatalabb fiúkkal. Kiskorom óta amióta az eszemet tudom ez tetszik. Nem a szőrös magas izmos pasik akik nagyrészt a csajoknak igen, hanem ez ilyen gyerekarcú , csillogó szemű vidám nagyfiúk.

Ez fog változni? Baj, hogy ilyen vagyok? Mas lányoknak vannak ilyesmi ideáljai ?


2017. aug. 31. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Az ideált egy l-lel írják. Kérlek.
2017. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, de a szőrmentesség nekem sem tetszik.
2017. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan eset leszel, hogy , majd a leendő pasid meg totál az ellentéte lesz, még a háta is tiszta szőr lesz :)
2017. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Te is csak egy felszínes éretlen kislány vagy!

Kislány, nemcsak külsőségekből áll egy ember! De sebaj, majd rá fogsz jönni idővel, ha kapsz egy-két jó nagy pofont az élettől!


(külső+belső=egy kerek egész)

2017. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-4 évtől nem pedofil leszel. Istenem.
2017. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz ha végre megtalálod a külsőleg megfelelő gyerekarcú nagyfiúdat, annak meg büdös a szája és a baz+et kötőszónak használja? NEM MINDEN A KÜLSŐ.
2017. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de én 24 évesen ilyen vagyok. :D
2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jajj istenem... de állszentek itt néhányan 😂 szerintem úgy van a mondás h a külső megfog a belső megtart. Most a belső értékekre nem tértem ki mert az megint egy külön téma. Szerintem nem én vagyok az egyetlen ember aki a előszőr a külsőt figyeli meg ha már párválasztásról beszélünk. Tudjátok azok az emberek dobáloznak azzal h nekem csak a külső számít aki a saját külsejével nincs megelégedve és bassz*a a csőrét h nem ő jön be a csajoknak
2017. aug. 31. 17:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogalmazni meg tudni kéne kislány!

Ha valakinek van egy ideálja, akkor az nemcsak a külsőre érvényes, hanem a belsőre is.

Akkor talán illett volna odaírni, hogy külsőre ideál.


Ja, még valami, a külső idő után változik, hisz öregedünk. És csak a mostani éretlen generáció szereti a csupasz csigát, majd eltelik 20 év, már nem fog annyit foglalkozni ezekkel a pitiáner dolgokkal. Nem a szőrösség kérdése a legfontosabb egy párkapcsolatban.


(Csinos sportos nő vagyok, teljesen meg vagyok elégedve a külsőmmel. Szóval kislány, megint nem jött be neked.)

2017. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Biztos h csinos es sportos nő lehetsz, elhiszem neked, de a termeszeted savanyú és lekezelő. Kislanynak hívsz, miért is? Azért mert az izlésvilágom más mint a tiéd? Nem értelek kedves válaszoló. Te kezdtél kritizalni engem. Szerintem egy felnőt csinos nő aki allítása szerint érett, nem beszél így senkivel. Pláne nem egy kérdés miatt amit a gykn tesznek fel, nem kezd hepciáskodni és azzal vádolgatni, hogy nagyot fogok koppanni mert engem csak a külső érdekel.

Szóval csinos sportos nő, aki szerintem 20 évvel több mint én, mert a generációmat fikázod köszönöm neked, hogy tanuskodsz a belső értékekről nagyon hiteles voltál. Jár a taps 😊

2017. aug. 31. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!