Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi élvez inkább előnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi élvez inkább előnyt számotokra, a férfias erős küllem, vagy pedig az okosabb, színesebb figura?

Figyelt kérdés

Agyizom vagy izomagy?:D


És tudom tudom, a kettő nem zárja ki egymást, lehet mindkettő valaki, de a fontossági sorrendre vagyok kíváncsi.:)


2017. júl. 23. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem csajént is egyértelmű a válasz és készülj fel ezek maratonjára:


"Férfias erős küllemű egyben okos, színes figura..." és arra is, hogy "A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik", az ettől eltérőek pedig 0% környékén.

2017. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Összességében nálam a belső fontosabb, de a külsőnek is ki kell váltania a vonzalmat hogy működjön.

Ugyanakkor egy jó szexhez nyilván a külső elég, de ha kapcsolatot is akar az ember ahhoz nagyon-nagyon kevés.

Szóval kérdés hogy mi a célja a nőnek.

2017. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

"Ugyanakkor egy jó szexhez nyilván a külső elég"


óriási komment!

remek példája a mai női felfogásnak.

ha már külsőre bejön a férfi, akkor tuti egy lüktető farkú alfa bika lehet az ágyban!

az ilyen közhelyek amúgy honnan pattannak ki?

melyik moslék műsorban, vagy netes platformon terjesztik ezt az okosságot?

ja hogy kb. mindenhol, igaz.

2017. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Férfias küllem. Nem az eszével fogok lefeküdni.
2017. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

"melyik moslék műsorban, vagy netes platformon terjesztik ezt az okosságot?"


Neked pedig azért nincs nőd, mert azt hiszed, nekik nincsenek önálló gondolataik.

2017. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3as az egy dolog hogy elég lenne a lànyoknak viszont nem fogjak megtenni ha valakit szeretnek gondolom
2017. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Már hogyne lenne neki nője? Éppen most írt ide :)
2017. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást, csak a hülyéknél és a lustáknál. :-) Nekem pedig sem hülyére sem lustára nincs szükségem. :-)
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor egy jó szexhez nyilván a külső elég"


Hát én nem tudnám élvezni a szexet egy adonisszal sem, ha süt belőle a sötétség.


Átlagos körülmények között egyértelműen a másodikat választanám.

2017. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8 de melyiket tartod előbbre? Tegyük fel hogy mindkettő megvan az adott emberben, melyikkel tudsz jobban azonosulni?


Másrészről nem nevezném lustának azért azt akinek nincs edzett teste. Van sok olyan emberke aki reggeltől estig melózik meg ilyenek, és nincs ideje rá, vagy ha lenne akkor meg energiája nincs hozzá.


De amúgy köszi a válaszokat.

2017. júl. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!