Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz a kijelentés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a kijelentés: ha egy férfi akar valamit, akkor folyton keresi a nő társaságát?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg el nem utasítják...
2017. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1 írja.

És amúgy igen, van benne igazság.

2017. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszabb ***** válasza:
94%
Ha 12-14 órán keresztül nem nyúlok a telefonomhoz, mert mondjuk hardcore szívás van melóhelyen, azt némelyik nő úgy értelmezi, hogy nem érdekel engem és ellinkeskedem az ismerkedést. Csak mert nem válaszolok nekik két és fél másodpercen belül. A nők komolyan úgy képzelik el az ismerkedést, hogy non-stop álljon rendelkezésükre a férfi, különben uncsinak, lassúnak, vontatottnak, lagymatagnak könyvelik el a faszit.
2017. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet velem van a baj :D Én utálom, hogyha egy férfi a nyakamra jár ismerkedéskor. Egyszerűen akkor nem dob már fel, hogy mikor látom legközelebb meg ilyenek. Nekem ez már sok.
2017. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Semmilyen hasonló abszolút kinyilatkoztatás nem igaz. Ember- és helyzetfüggő.
2017. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,keresi a nő társaságát,megy utána és udvarol.Csak nem liheg folyton a nyakában.Talán dolgoznia is kell,meg élnie az életét.A kettő között meg ha kellesz neki,azt úgyis éreztetni fogja.Nem Messengeren vagy Faszbúkon-élőben.Írom mindezt nőként.
2017. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!