Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök kitalálná, hogy a youtuból akar megélni?

Figyelt kérdés
Szakító ok?
2017. aug. 31. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne az? Persze nem mindegy, mit akar feltölteni.
2017. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Igen, az. Csak akkor hagyja ott a munkáját, ha már ezzel keres annyit, mint egy rendes állással. Addig amíg sikeres nem lesz (ha lesz) addig meg eltartatja magát??

18/l

2017. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Sokan csinálják és ez legalább olyan meló, amit élveznek.
2017. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Magyar viszonylatban szerintem nem lehet belőle megélni. Talán max 2-3 magyar Youtubos lány van akiről valóban elhiszem, hogy ezzel keresni is tud valamennyit.

Egyébként nem zavarna. Ha van tehetsége népszerű és színvonalas videók készítéséhez akkor támogatnám.

2017. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
nem lehetetlen dolog
2017. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen támogatnám benne még akkor is ha Én baromságnak vélem. Minden esetre azzal tisztában kell lenni hogy a hírnév múlandó és jó ha van mellette fix munka is, legyen az csak részmunkaidős, de egy fix állásból biztosabb a jövedelem mint az otthoni munkából. Tudom hogy sok youtuber megél csak a videógyártásból, de hosszú távon az nem működik hogy csak abból. Ez inkább csak plusz pénz.
2017. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A legrosszabb ***** válasza:
Leszarom, hogy mit csinál, de engem minden hasonló akciójából hagyjon ki.
2017. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Ma már meg lehet élni YouTube-ból, viszont elvárnám, hogy érdekes videói legyenek, és ne a 12-14 éves, tudatlan nézőiből gazdagodjon meg azzal, hogy számukra teljesen fölösleges termékeket ajánl nekik.


Bocsi, hogy nőként válaszoltam.


21/L

2017. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem fogsz ebből megélni. Előbb fogsz neten egy másik oldalon kaszálni, ahol csak egy webkamera kell, a műsor meg hát... primitív, de nagyszerű.
2017. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Sok sikert kívánnék. Amúgy nem lehet belőle megélni. Ha csak nincs 1 millió feliratkozód, vagy az agymosott nézőid nem küldenek egy csomó pénzt, tehát ha nem koldulsz, mint pl höjpi. Ő a youtube legnagyobb csöves koldusa. Én egyébként a tőzsdéből akarok megélni. Nem akarom az egész életem végigdolgozni, nem az az értelme az életnek az én megítélésem szerint. Igaz, ez is munka, sokszor még keményebb is, mint akármelyik másik, viszont nekem a szabadság a fontos, hogy ne más mondja meg, hol legyek, hánykor... Tehát hogy eldönthessem, hogy mit akarok csinálni. Amúgy nem az a szabadság, ha valaki eldöntheti, hogy mit csinál, hanem hogy nem kell megcsinálnia, amihez nincs kedve, pl munkába járni. Én gyűlölök dolgozni. Az életidőm elpocsékolásának tartom.
2017. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!