Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről, netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről, netes társkeresés után ez így elhamarkodott?

Figyelt kérdés
Három hetet beszélgettem vele neten, aztán már 3 randink volt az elmúlt másfél héten. Nagyon szimpatikus, vonzó férfi. A kérdésem arra irányul, ti netről megismert emberekkel mikor tartjátok ésszerűnek az első együtt töltött éjszakát? Úgy érzem valamennyire ismerem ezt az embert, de mégsem élőben beszélgettem vele korábban. Komoly kapcsolatra vágyom, viszont nagyon vonzó számomra, kívánom őt. Ennyi idő után nem lenne elhamarkodott?
2017. szept. 1. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem nekünk kell eldöntenünk! Te ismered magad. Te tudod, hogy viseled, ha egy-két hétre rá lelép, vagy esetleg kiderül, hogy házas, és így tovább.
2017. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem a lány majdnem 1 évnyi beszélgetés / ismertség után se akart együtt aludni... :D Igaz, csak a második randi volt, de akkor is.
2017. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát első barátnőmmel a második találkozón már együtt aludtunk, előtte úgy 2 hétig beszélgettünk.

Második barátnőmmel első randin már együtt aludtunk, de nem is lehetett nagyon másképp mert 200 km-t jött és amúgy sem tudott volna hazamenni és nem véletlenül hozott ő sem 3 bugyit.

Igazából jó kérdés mert én aki nőkkel eddig lefeküdtem az szinte mindig első vagy második találkozón volt. Így fogalmam sincs milyen hónapokig randizgatni valakivel. Szerintem csak az dönti el, hogy miként állnak hozzá a felek. Ha úgy gondolod, hogy szeretnél már lefeküdni vele akkor a randi végén hívd fel magadhoz egy kávéra.

2017. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy mar gyerek, ha jol sejtem. Akkor fekudtok le egymassal, amikor ugy erzitek mindketten, hogy okes.


Normalis emberek kozott nem az fogja eldonteni a kapcsolat komolysagat, hogy 2 het vagy 2 honap utan fekudtetek le egymassal.

2017. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik a szándékai. Ha csak dugni akar, akkor ugyanúgy nem lesz komoly kapcsolat, ha egy hónapig vàrtok is.

Nekem volt már ez is, az is. A fèrjem előtt másfél hónapig randiztunk egy sráccal, 1 hónap után feküdtünk le, rá kb 10 napra dobott.

A férjemmel a harmadik randin törtènt meg a dolog, netes társkereső, kb 3-4 nap beszélgetés, majd 2 találka, abból a màsodikon összejöttünk, az azt követő hétfőn nàla aludtam.

7 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok.

2017. szept. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy szép keddi napon kaptam egy érdekődő üzenetet társkeresőn egy fiatalembertől, csütörtökön elhívott randizni, vasárnap találkoztunk, következő szombaton nála aludtam. Én is hallgattam a korai még felvetéseket, aztán most meg készülünk összeköltözni..
2017. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én harmadik randin már lefeküdtem vele. Első randi után is felmentem hozzá, de akkor csak beszélgettünk meg zenét hallgattunk hajnalig :)
2017. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!