Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg. Nem nagyon szoktam ilyen típusu pasikat lájkolni, beszélgetni pláne nem, de vele így alakult. Tipikus gyúrós, páwa srác akit péntek este egy bulihelyen megtalász a vip szobában. Most ha hasonlítanom kéne valakihez, akkor kb kűlsőleg, ilyen pumped gabo féle. Beszélgetésünk során nagyon normális és kedves ez tény. Viszont az exei is ilyen "ki ha nem én " bulizós csajok. Kb úgy néznek ki mint abban a szelfis klippben a csajok.

Fogalmam sincs mit akar tőlem, mert szöges ellentéte vagyok ennek. Én olyan jó kislány vagyok, ilyen kis szűzies ezekhez a csajokhoz képest ... kűlsőleg sem vagyok egy bombázó, nem mondom, hogy csúnya vagyok, de nem vagyok ez a nagymellű, szopos szajú kikent plaza cica.

De a sracnak (mivel az exei is ilyenek) feltételezem ez tetszik.

Viszont elhívott talizni, de emiatt nagyon tartok az egésztől. Mit tegyek?


2017. szept. 1. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nalam a nem szoktam ilyenekkel beszelni azt jelenti, hogy nem is alakul ugy, hogy ilyenekkel beszeljek.
2017. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy találkozót megejthetsz, veszítenivalód nincs igazából. Azt meg te tudod, hogy mit akarsz kihozni a dologból. Nagyon komolyat nem gondolnék bele így első olvasatra, de azt sem tudhatom, hogy neked mondjuk megfelelne az, hogy csaptok egy pajzán estét és ennyi.

Én mondjuk magamból indulok ki ilyen szempontból, nem is vagyok fent egyetlen társkeresőn sem, de ha egy ilyen dögös, bulis lány írna, hogy mit szólnék egy talihoz vagy ehhez hasonló akkor én belemennék a játékába aztán majd kisül belőle valami. Persze ilyenre az esély annyi mint a lottó ötösre, ezért is csak példának hoztam fel.

2017. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki is elege van az ilyen "luficsöcsű szopós szájú" pláza pitsákból.
2017. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet felizgatja, hogy te szoktál könyveket olvasni:9
2017. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aztán az is lehet ám, hogy komoly kapcsolatra nem szilikon mellű, szilikon seggű és agyú barátnőt keres....
2017. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból egyszer találkoznék vele, de nem kezdenék vele semmilyen kapcsolatba
2017. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamu
2017. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem, de nem hiszem hogy idáig eljutottunk volna egyáltalán:D Külsőre nem jönnek be anagyon kigyúrt emberek, meg ez az öltözködési stílus se, de ami igazán kizáró ok, az az életvitel. Egyszerűen felesleges lenne találkoznunk és elrébbvinnünk a dolgot mert úgyse lenne hosszú életű a dolog. Utálom az ilyen jellegű össznépi bulikat, kocsmás beszélgetések, kis házibulik elmennek meg néha oké, de alapvetően otthon szeretek lenni, nem tudok edzeni, gondolom kis esély van rá hogy hasonlóan geek érdeklődési köre van.

Az viszont hogy az exei milyenek voltak eddig nem jelenti azt, hogy csak az tetszik neki és hogy nem a te típusú lányok jöttek be neki mindig is igazán, csak az ilyen buliribi csajok voltak mindig a közelben. Szóval ebből én még nem írnám le, ha neked bejön és ha nem ilyenek lennének az exei akkor adnál neki esélyt, akkor adj neki egy esélyt.

2017. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki az a pumped gabo? 😨😂😂


Sztem elege lett a plaza cicakbol most lehet ujdonsagra vagyik ezt a tipust is ki akarja probalni. De ne eld bele magad semmibe nehogy csak 1 ejszakas dolog legyen belole..

2017. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tetszik és nagyon kedves, csak én sem vagyok oda az ilyen bulis pasikért.
2017. szept. 1. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!