Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért találkoznátok egy pasival, ha elutasítottátok?

Figyelt kérdés
az eset után közvetlenül
2017. aug. 21. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebben?
2017. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát általában a lányok nem akarnak találkozni azzal, akit elutaditottak
2017. aug. 21. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így van. De akkor mi a kérdés?
2017. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert van egy lány, aki mégis találkozna...
2017. aug. 21. 21:03
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
66%
Barat zonaba kerultel. De mindenkepp nezd meg mi lesz belole, s legyel ramenos. ;)
2017. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet akar tőled valamit. Pénzt, segítséget, akármi. Na ilyenkor kell határozottan nemet mondani. Ne cak te érezd magad kellemetlenül...
2017. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ki tudja?

Mi van ha nincs ló jó a szamár alapon választott téged mégis?

Ennyi infóval inkább telefonálj be az EZO tv-be, ott megmondják a tutit...

2017. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a lánytól függ, majd kiderül miit akar amikor találkoztok. Velem ilyen esetekben akartak később is találkozni:


-Balatonra akart menni a barátnőivel, vigyem le! Nem kérte csak szimplán kijelentette, hogy van 1 órám rá, hogy odatoljam a belem. Mondtam rendben indulok is, aztán nekiálltam megnézni a Prometheus 2 filmet, 1 óra múlva felhívott hol a F-ban vagyok már, közöltem dugó van, utána rájöhetett már a megoldásra, mert többet nem hívott :)


-Másik hölgy elutasított elég durván, majd később meghívott egy kávéra, amit az ágyba kaptam. Reggel a lakáshitelével jött, hogy segítsem ki 80 000-el, NEM-et mondtam a lehetőségre, felőle sem hallottam többet.


-Váratott egy hölgy, hogy ő még nem áll készen a testiségre, erre lefeküdt egy olyan haverommal akiről nem tudta, hogy jóban vagyunk. Másnapra meg elakart hívni a barátnőjével és annak palijával egy 4-es randira. Itt bár nem volt kimondva a visszautasítás, de szerintem a tettek beszéltek a szavak helyett!


-Legyünk csak barátok szöveg után, amit el is fogadtam, ne akarjon velem lakásfelújításost játszani. Közöltem vele egy baráti árat, hogy mennyiért milyen munkákat végeznék el. Erre mindenhol letiltott, erről ennyit.


-Nem tekint rám férfiként, barátként tekint rám... Megértem??? Persze meg, 1,5 év alatt 1 db SMS-re, email-re, MSM-re, Skype üzenetre sem válaszolt... Majd hirtelen minden csatornán megindult a jajj milyen régen hallott rólam, milyen jó lenne találkozni stb. áradat. Mint kiderült lecserélte a palija és kéne neki egy balek aki befogadja a 2 gyerekével. Jó szokásoshoz híven NEM-et mondtam!


Kérdező javaslom, hallgassad meg mit akar, mondjál NEM-et, ha pénzt, szolgáltatást, ingyenmunkát akar és majd írd meg nekünk a fejleményeket :)

2017. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi 2x randiztunk, minden jó volt, engedte hogy simogassam, bújt hozzám. Aztán egyszercsak azt irta, hogy nem érzi azt, amit legelőször, és elköszönt. De a találkozóba belement.
2017. aug. 22. 16:58
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ugyanaz. Elmondta, hogy hiányzott valami, nem illünk össze
2017. aug. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!