Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Mi volt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mi volt a legjobb és a legrosszabb szöveg amivel leszolítottak titeket?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a privát, aminél beírta témának a csávó, hogy csajozás, mindent vitt. :DDD


Legjobbra meg nem emlékszem, nem szeretem a csajozós szövegeket. Többet ér, ha természetesen, de magabiztosan viselkedik valaki.


21/L

2017. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Őszinte legyek? Ezt én követtem el, már mint a legrosszabb leszólítást, bár nem annak szántam. 😊

Egész egyszerűen ráförmedtem a szerencsétlen srácra, hogy mi faxt vigyorog. Jöttem-mentem a tacskó bevásárló központban, mindig sikerült belefutnom, ő meg vigyorgott, mint tejbe tök. Aztán, a pénztárnál pont előttem fizetett, én meg már jót pipa voltam. 😅 Úgy leteremtettem, h ihaj, de nem szeppent meg, sőt segített pakolni, meg a bónusz pontjait odaadta, h jó lesz a kislányomnak beváltani a plüss mizékre. A végén már majdnem telefonszám csere lett, de jeleztem, h foglalt nőként ez a része már nem érdekel. 😏

Szóval, így is lehet ismerkedni. 😜

2017. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolul leszólított egy néger csávó, hogy most jött magyarországra, nem akarok-e itt Budapesten neki valami szép helyet mutatni elmehetnénk együtt. Amikor mondtam neki, hogy van párom, azt mondta, nem baj :'D
2017. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legroszabb a fütty meg ostoba szövegek, pl. hogy tudom-e milyen nehéz egy jegesmedve? (Annyira hogy megtörje köztünk a jeget.) Ja meg az is cinkes mikor úgy ismerkednek tudom-e merre van legközelebb kávézó. Aztán amikor elmondom, akkor jön hogy elkísérném-e őket.

Legjobbak társkeresőn voltak, értelmes levelek amik reflektáltak a profilomra. De élőben az sem volt rossz, mikor magányosan szomorkodtam munkában, és jött egy srác és miután üdvözölte a haverokat odajött dumálni, de azért mert tetszettem is neki...

2017. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha szomorúfűzfa lenne, akkor csak én tudnám felvidítani.

21/l

2017. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy aranyos, ott a srác egy tér közepén letérdelt elém, és megkérte a kezem.

az a sejtésem, egész nap azt csinálta más lányokkal. Azért nemet mondtam :) Mert volt párom, de a fiú aranyos volt a maga módján.

2017. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyszer jött oda hozzám egy fiatal(abb) srác, hogy csinos vagyok, és szeretne megismerni.

Mikor megmondtam neki, hogy foglalt vagyok, csak sóhajtott és sok boldogságot kívánt.


Otthon, Magyarországn a "szia, cica, van gazdád?", és a "Olyan szép szopós szád van" - az általános.


A párom egyszerűen csak megkérdezte, ki vagyok, hol lakok, tetszett neki a bemutatkozásom, hogy írok, és... azóta már összeköltöztünk.

2017. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Leggázabbak:

- cigány kissráctól: te majdnem olyan szép vagy, mint a Lakatos Kriszti!

- "Nem ismerlek valahonnan?" (ez annyira átlátszó)

- "Hölgyem, lenne magának egy nagyon komoly szexuális jellegű ajánlatom!"


meg amiben nem a szöveg maga a vállalhatatlanul rossz, hanem a kontextus... amikor ilyen 60éves alkesz csövesek jönnek azzal, hogy "Elmegyünk vhova a melód után?"... nyilván... vagy amikor cigány pasas pénzt kér, nem adok, aztán meg "Segíthetek neked vmit, drága?"... ja, pont az tud nekem bármit segíteni, aki tőlem kért segítséget...


Legjobb:

- "Futunk versenyt a lépcső tetejéig?"... ez vicces volt. aztán elszúrta szexuális jellegű kérdésekkel a 3. mondatban, amit mondott nekem :D.

2017. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!