Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen körülmények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények mellett érthető ha nem szívesen járok a párom szüleihez?

Figyelt kérdés

Szerény körülmények között élnek egy kis faluban, ami nem lenne még gond. De a házuk olyan szempontból gáz, hogy hemzseg a bolháktól. Egy ott töltött hosszú hétvége után kb. 50-60 csípéssel vagyok gazdagabb. Ezenkívül, van náluk valami pollen amire allergiás lehetek, mert az ott töltött időt végig szipogom és tüsszögöm.

Mindezek tetejében még rendes wc-jük sincs, csak kerti. Télen-nyáron ki kell járkálni.

Ezek a dolgok titeket is zavarnának vagy csak én reagálom túl?


2017. szept. 2. 10:08
1 2
 11/13 omba ***** válasza:

A bolha a cinkes... nem hiszem, hogy csak csípést hozol haza, van ott pár állat is.

Én se mennék

2017. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eddig még sosem hoztunk haza bolhákat, mindig kiráztuk a ruhákat és a táskát/bőröndöt is még ott náluk, mielőtt összepakoltunk volna. Lehet hogy nem ér semmit, de megnyugtat...
2017. szept. 4. 14:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekünk is voltak állatok (macska, kecske, disznó, kacsa, egyszer kisbárány is), mégsem volt sohasem bolha sem mamáéknál, sem nálunk.


Én így nem járnék hozzá, az is biztos. Igénytelenségnek is van határa és az állattartás nem jár együtt a bolhássággal.

2017. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!