Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem gyanakodnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gyanakodnátok, ha egy túl jóképű srác írogatna nektek szépeket?

Figyelt kérdés

Jó most ez nevetségesen hangzik. Soha nem gondoltam, hogy ilyen szituba kerülök. Van egy srác akivel megismerkedtem és túl jó pasi (külsőleg) ahhoz hogy igaz legyen, hogy rám hajt. Nekem viszont kellemetlen egy olyan férfival ismerkedni akinél én külsőleg kevés vagyok. Ez a srác felűl múlta az elvárásaimat ( kűlsőt tekintve.

személyiségét még nem ismertem ki)

Csúnyán fog hangzoni, de le szeretném koptatni pontosan azért amit írtam.

Viszont nem tudom, hogy tegyem mert belül azért fáj a dolog, de érzem, hogy kevés vagyok és az is gyanus, hogy csak dugni akar.

Átlagos, egyszerű lány vagyok. Ez a srác még pénzes is és tényleg bárkit megkaphat.

Nincs önbizalomhiányom, csak reállisan látom magamat és őt is. Most őszintén nektek nem lenne fura, ha olyan ember ismerkedne veletek mint ő? Nem gyanakodnátok, hogy csak kihasználna?


2017. szept. 2. 11:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kérdés a pasiknak is szól, csak ők képzeljék el a fordított esetet
2017. szept. 2. 11:24
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is jobban jar enelkul a komplexus halmaz nelkul.
2017. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

De, pontosan hogy önbizalomhiányos vagy. Mi az hogy kevés vagy hozzá???

B+, az csak külső, semmi más, az értékek belül találhatók.

Ennyire nincs se önszereteted, se önbecsülésed magad felé, hogy lekicsinyled magad?


Akkor koptasd le csak a külső alapján. Azt csinálsz amit akarsz.

Nem is kell olyan pasival megismerkedned, aki tetszik neked, jó neked a selejt is.

2017. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Ketteshez csatlakozom. Persze lehet, hogy csak dugni akar, de az is lehet, hogy azt hitte, véletlenül egy normális, értelmes lány vagy akivel szívesen ismerkedne. Jó nagyot tévedett ez esetben...

Nekem eszembe nem jutnának ilyen baromságok, hogy lekoptassak valakit, mert "túl jó".

2017. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
En is jartam igy tobbszor, en is atlagos vagyok de szamos tul jo pasi probalt ismerkedni velem. Nekem is voltak felelmeim hisz azt hittem csak szexre kellek. De kellemesen csalodtam szamos esetben. Nem azt mondom volt par aki csak alkalmi kapcsolatot akart de volt olyan aki nagyon ertelmes volt es komolyan gondolta. Szerintem adjal neki egy eselyt
2017. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy a selejt kell, nála 1-2 fokkal "rondább" srác az sem selejt, sőt a sokkal rondábbat se minősítem ezzel a szóval.
2017. szept. 2. 11:45
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már,miért nem adsz a dolognak gy esélyt?! Olyan vagy mint a viccben a nyuszika,aki elmegy a medvéhez hol elkérje az ásót,csak közbe minden eszébe jut, hogy miért nem adja oda...A végén meg a medvére kiabálja, hogy""Tudod mit medve?B...meg az ásód!" :) A hiba itt a te gondolkodásodban van. Lehet kiderül h nem is jön be a természete. Akkor már nyugodt szívvel továbbléphetsz.
2017. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan barátnőm, aki azért szakított velem, mert szerinte túl jó voltam hozzá. Nem értettem, komolyan. Összetörte a szívemet a nagy semmiért.
2017. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Kerdezo a valaszod utan egyertelmuve valt hogy te elegge egy buta lany vagy (mar bocsi) mi az hogy 1-2 fokkal rondabb srac? Furcsan latod az eletet es eleg hulye a gondolkozasod ishozza. Nem sertesnek szantam remelem valtoztatsz a dolgokon.
2017. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nem gyanakodnék. Szép lány vagyok, tetszem a másik nemnek, és a való életben is kapok bókokat jóképű őasiktól, így nem lepne meg, ha a neten sem lenne ez másképp. Neked az önbizalmadat kellene rendbe rakni, hiába írod, hogy nincs vele bajod.
2017. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!