Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem gyanakodnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gyanakodnátok, ha egy túl jóképű srác írogatna nektek szépeket?

Figyelt kérdés

Jó most ez nevetségesen hangzik. Soha nem gondoltam, hogy ilyen szituba kerülök. Van egy srác akivel megismerkedtem és túl jó pasi (külsőleg) ahhoz hogy igaz legyen, hogy rám hajt. Nekem viszont kellemetlen egy olyan férfival ismerkedni akinél én külsőleg kevés vagyok. Ez a srác felűl múlta az elvárásaimat ( kűlsőt tekintve.

személyiségét még nem ismertem ki)

Csúnyán fog hangzoni, de le szeretném koptatni pontosan azért amit írtam.

Viszont nem tudom, hogy tegyem mert belül azért fáj a dolog, de érzem, hogy kevés vagyok és az is gyanus, hogy csak dugni akar.

Átlagos, egyszerű lány vagyok. Ez a srác még pénzes is és tényleg bárkit megkaphat.

Nincs önbizalomhiányom, csak reállisan látom magamat és őt is. Most őszintén nektek nem lenne fura, ha olyan ember ismerkedne veletek mint ő? Nem gyanakodnátok, hogy csak kihasználna?


2017. szept. 2. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Nálam is hasonló helyzet állt elő, a srác helyes, magas, van egzisztenciája. Én is félek ettől a szituációtól, mert ezek a pasik a legeslegjobb nőt akarják maguk mellé, nem egy átlagos lányt és engem is frusztrál a helyzet. Akárkit megkaphat, akit csak akar, ha egyet füttyent.
2017. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha beszélgetnél vele még, hogy esetleg a személyiségéről is kapj egy képet? Nem kell azonnal a nyakába ugrani, de most ezért lekoptatni rögtön teljesen indokolatlan.
2017. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Aki nem volt ilyen szituációba az nem tudja elképzelni milyen. Én sem tudtam, hogy létezik ilyen, hogy az ember rosszul érzi magát ezért. De megfogadom a tanácsotokat és gondolkodok még az ügyön.
2017. szept. 2. 12:10
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Kedves hölgyek, így bénázzátok el a jó pasikat, aztán meg jöttök ide panaszkodni. Én egy jóképűnek mondott pasi vagyok, és egy átlagos lánynak próbáltam udvarolni, mert tetszett. Ilyen önbizalomhiány miatt szintén semmit nem reagált a levelimre, így a végén meguntam és hagytam a csudába. Azóta is egyedül van, pedig boldog is lehetett volna.
2017. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy túlgondolod az egészet.

Oké, nekem is fura lenne, ha valami elit csaj kinézne magának, bár nem tartom magam átlagosnak, vagy az alattinak.

Amúgy nézz körül az utcán! Rengeteg olyan párt látok, ahol az egyik fél sokkal jobban néz ki, mint a másik. Ebből persze nem következik semmi, de azért ennyi "álkapcsolat" nincs. Nem egy olyan eset van, ahol a külső alapján nagy a különbség, és mégis működik a dolog. Nekem is tetszett már olyan lány, akire mindenki azt mondta, hogy "hát...ő nem túl szép", és akkor még finomak voltak. :D

Nekem viszont nagyon bejött, az első szavára megkaphatott volna, még ha ezt fiúként ciki is bevallani. De akkor éppen foglalt voltam. szóval nem érdekelt a dolog.

Ha valaki tetszik, akkor adj esélyt a dolognak. Lehet, hogy csalódni is fogsz, de minden ember csalódik párszor. Ha viszont bejön a dolog, akkor boldog leszel. Megéri, nem?

2017. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, udvarolgat nekem egy jóképű férfi. Eleinte azt gondoltam, hogy csak szórakozni akar velem.

Sokat beszélgettünk és elmondta miért pont én fogtam meg.


Ne görcsölj feleslegesen, ismerd meg és annak fényében dönts!

2017. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt. Nem kívánom, hogy így legyen, de ha magányos maradsz, akkor nagyon fogod bánni ezt az alkalmat. A "mi lett volna ha" szituáció a legrosszabb, ami történhet szerintem. Ne add könnyen magad, de menj el vele randizni. Néhány randi után úgy is le tudnád szűrni milyen ember.
2017. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha pénzes már megérdemel egy esélyt.

Ha egy fullos nő hirtelen elkezdene felém közeledni és lenne pénze tuti lecsapnék rá, pont most akarok kocsit venni.

2017. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de azt írod, hogy a srác, bárkit megkaphat akit akar. Akkor meg miért hajtana rád, hacsak nem téged akar?
2017. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mégis mit veszíthetsz? Ha tényleg annyira jó pasi, ahogy írod, és esetleg valóban csak szexet akar, akkor mi van? Lesz egy jó élmènyed, ne fosszd meg magad ettől. Ha viszont komolyak a szándékai, akkor sok-sok jó élménytől fosztod meg mindkettőtöket, amennyiben lekoptatod. Mindenképpen adj neki egy esélyt, én drukkolok. :)
2017. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!