Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ennek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ennek ellenére találkoznátok a lánnyal?

Figyelt kérdés
A szituációban én vagyok a lány. Van egy fiú, akivel elég érdekes a kapcsolatunk. Nem vagyunk együtt, de nem is barátság extrákkal, valahol a kettő között. "Barátok" vagyunk, de ő is azt mondja, hogy barátságnál többet érez, és én is. Eddig kétszer feküdtünk le. Úgy volt, hogy ma átjön és nálunk alszik, de nekem közben megjött, szóval ebből tényleg csak alvás lenne. Ha együtt lennénk, akkor szerintem egyértelmű, hogy a párok ilyenkor is szoktak találkozni. Ha csak barátság extrákkal lenne, akkor meg úgymond "minek találkozzunk, ha úgyse lesz semmi". Viszont így a kettő között nem tudom, hogy neki mennyire lenne jó az, hogy csak talizunk, beszélgetünk, összebújva alszunk el, és másnap együtt megyünk melóba. Szerintetek?

2017. szept. 2. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt ő tudná egyedül megválaszolni.

Ha úgy döntötök,hogy együtt alszotok,attól még lehet ezt-ezt csinálni.:)

2017. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*azt
2017. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy nagyon jó pillanat arra, hogy kiderítsd, ő hogyan gondolkodik. Ne szólj előre, ne mondd le a randit. Este úgyis közölnöd kell, hogy neked ez most nem lehet.

Ha megsértődik, hogy akkor mégis minek hívtad át, vagy kb. rád parancsol, hogy akkor leszel szíves mást nyújtani, ha már itt van, akkor ő csak extrának tekint. Ha meg nincs belőle nyűglődés, hanem eltöltitek normálisan az estét és együtt alszotok, mint máskor, akkor lehet számítani rá, hogy esetleg ő is komolyabban gondolja.

2017. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanmár.


Felraksz magadnak egy tapont és akár ki is nyalhat, de ha finnyás keze akkor is van amivel kívül csiklón megsimogathat.

Neked is van kezed, szád. Így is annyit lehet szexelni amennyit akartok.


Persze ha tesztelni akarod a srácot hogy szex nélkül is kellesz-e neki az más kérdés.

2017. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Sose értettem, mit korlátoz az, ha megjön :D

Amúgy ez tök jó teszt, hogy csak a lyukat látja benned, vagy tényleg emberként, nőként érdekled.

2017. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért "ez- az" még így is lehet és remek alkalom kideríteni, hogy mennyire komoly a kapcsolatotok.
2017. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Pfej vasárnap dolgozni.
2017. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélitek meg? Hány évesek vagytok?
2017. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vege? Elmondtad, hogy megjott? Atmegy igy is?
2017. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!