Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tudja, hogy tetszik nekem és ennek ellenére nem kezdeményez, akkor nem tetszem neki, igaz?

Figyelt kérdés
22/F

2017. júl. 23. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Arra vár, hogy férfi legyél és te kezdeményezz.
2017. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj meg te kezdeményezni! :)
2017. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak vár az első lépésre. 50-50.
2017. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Vagy fél a csalódástól,én is ilyen helyzetben vagyok. Tudom,hogy tetszem egy pasinak,ö már lépett,de én nem merek,félek ,hogy megint hülyére vesznek..
2017. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőeket még kiegészíteném.


Lehet introvertált INFJ rajtuk nem vagy alig látni, ha valaki tetszik neki. Ők az a típus akik arra vágynak, hogy barátságból alakuljon a szerelem, még akkor is ha a férfi tetszik nekik, tehát konklúzió kezdj el vele barátkozni.


De az előzőek kombinációja is lehet introvertált INFJ, csalódott, fél, hogy nem kell a férfinak aki mondjuk neki is tetszik, igy inkább android üzemmódba kapcsol és elrejti amit mondjuk egy extrovertált nem rejt el.

2017. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy nem tetszel neki. Alapből ahogy a felettem lévő is írta nem fog lépni, mert ilyen tipus. Akár még képes bele dögölni is, de nem fogja soha az életbe egyértelműen és látványosan kimutatni az érzelmeit. Ne várj rá mert nem fog közeledni,csak nagyon lassan esetleg... Majd aztán bánhatja ha más bátrabb csaj levaász téged előle...szóval ha te nem nyitsz felé,elfelejtheted
2017. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hívd el randizni,és minden kiderül.Talán csak fél,bátorításra van szüksége.
2017. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele, szólítsd le. Lehet csak nem mer kezdeményezni és ugyanúgy vár rád, mint te rá.
2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sejtem, hogy tetszek egy srácnak és ő is nagyon tetszik nekem, de ha nem hajlandó kezdeményezni én is inkább csendben várok.

Legyél férfi!

2017. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked illene kezdeményezni.
2018. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!