Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy srác az írja nekem, hogy csillagszemű? Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Barna szemű nő vagyok egyébként. De egy kis "felhomályosításra" szorulnék ebben a csillagszemű megjegyzésben.
2017. szept. 2. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyedi bókot akart. Ne következtess ebből, csak a szép a szemed bók olyan snassz.
2017. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A napba annyira lehet nezni mint a szemedbe
2017. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es

nem is akarok következtetni, illetve egy olyan sráctól kaptam ezt a "bókot", aki igazából nem is érdekel engem "úgy", tehát nekem ő nem jön be.

De lehet hogy én neki igen...

2017. szept. 2. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem pásztorlánynak nézett
2017. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Megpróbálok úri hölgyhöz méltón válaszolni, mert ami először eszembe jutott azt inkább nem írnám le.


Mégis, szerinted mit akarna jelenteni? Midet dicsérte meg? Szép a szemed, a gyengébbek kedvéért!

(Ehhez nem kell Einsteinnek lenne, hogy erre rágyere. Elméletben felnőtt ember vagy, aki rendelkezik aggyal, kérlek szépen, használd is, ha már van.)

2017. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

=szépszemű


Húgomra is mondták már. Neki meg kék szeme van. :D

2017. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Szerintem erre akart utalni.

2017. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Reménykedett benne, hogy kommnista vagy és a szemeidben ott van a vörös csillag képe.
2017. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen felvinne az arcodra egy nagy adag fehér alapozót amíg a szemedbe gyönyörködik.
2017. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!