Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erőltetnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erőltetnétek egy olyan beszélgetést ami nem megy?

Figyelt kérdés

Még személyesen nem találkoztunk. Csomó mindent nem tudunk egymásról, de én már annyi kérdést tettem fel neki, hogy én már unom ezt a kérdezősdit.

Ő általában visszakérdez, meg relatív hosszan válaszol a kérdésekre, de ő nem igazán találki semmi mást azon kívűl, hogy mizu meg mit csinálok. Ti mit kezdenétek, ezzel a helyzettel? Perverz témáról tudom, hogy órákig lehet beszélni, de nem akarom felhozni, mert még nem is találkoztunk. Érdemes így folytatni? Voltatok már így?


2017. szept. 2. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Találkozzatok, aztán mehetnek a perverz témák.
2017. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Te a lány vagy? Hozzál fel neki valami jó kis perverz témát, hadd táguljon az ingerküszöbe. Úgy talán jobban megnyílik neked.;)
2017. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, de nem akarok perverzkedni, mert most komoly kapcsolatot keresek.
2017. szept. 2. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát, nem ezzel a sráccal lesz az a komoly kapcsolat, az tuti.

De, gondolom ezzel nem mondtam újdonságot, te is érzed.


Az itteni hapikra meg ne hagassá, mind perverz állat, h nem sül le a kukijukról a bőr... 😅😎

2017. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy kis perverzkedés nem fér bele, abba a kapcsolatba, akkor azt meg is ette a fene... :D
2017. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer egy lannyal addig-addig kerdezgettuk igy egymast, mig en is teljesen beleuntam. Szepen abbahagytuk, nem ereztem, hogy ebbol tobbet is ki lehetne hozni.
2017. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Menesztenem azt, aki nem tud kommunikálni.
2017. szept. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Pervezkedes? Bocsánat, de nem ismeri az illetőt. Nem párkapcsolat. Soha, senkivel semmilyen szex témáról nem beszélnek, míg nem ismerem személyesen.

Nem érdemes folytatnod. Mamlasz gyerek.

2017. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

"Menesztenem azt, aki nem tud kommunikálni."


A kommunikáció két ember dolga. Amúgy szerintem rém unalmasnak tarthatja a kérdezőt és azért nem kommunikál vele túlságosan..

2017. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!