Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a média felelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a média felelősek azért, hogy a nők így éreznek?

Figyelt kérdés

Velem egykorú nőtársam kérdése ihlette ezt a kérdést, amelyben azon aggódott, 23 évesen lehúzhatja-e már a rolót.

Lehet, az én készülékemben van a hiba, de nekem még eszembe sem jutott, hogy én akkor most öreg lennék, lejárt áru (ahogy itt egyes férfiak szoktak hivatkozni a nőkre egy bizonyos kor felett), vagy bármi is változott volna az elmúlt 2-3-4-5 évben, maximum jó irányba.

Még mindig nem érzem azt, hogy én most akkor a nőiességem csúcsán lennék, és innen most csak lefelé, de még azt se, hogy egyáltalán a nőieségem csúcsa felé közelítenék. Lélekben leragadtam 16-nál, és jól érzem magam.

A 25-től se félek, a 25 és 30 közti nőismerőseim jóvoltából csupa pozitív példa van előttem. Megtalálták a stílusukat, csinosabbak, mint a 20-as éveik elején.

Nem érzem azt, hogy nekem már bármibe is késő belekezdeni, vagy hogy akkor most már lefeküdhetek és temethetem magam.


Én is olvastam már itt férfikommentelőtől, aki már legalább a harmincas évei második felét taposta, hogy 16 felett már nem nő a nő, mert nem olyan kemény a melle. No comment.

Szerintem meg ponthogy vannak olyan nők, akik 30, sőt, 40 felett kezdenek el igazán ragyogni, addigra találják meg önmagukat.


Illetve hallottam olyat is, hogy a tinédzserek énképét az is befolyásolja, hogy a TV-sorozatokban (főleg a 90-es végi, kora kétezres évekbeli sitcom-okban, de ma is sokszor) 30-35 közötti színésznők alakítanak 20-25 év körüli szereplőket, és 20-25 közöttiek a 16-17 éveseket, és ez összezavarhatja őket


2017. szept. 3. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Az itteni "férfiak" többsége unatkozó taknyos kamasz, aki szerint a 35 éves anyja öregasszony.
2017. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mennyire jellemző, hogy a nők így éreznek. A GYK nem reprezentálja a teljes lakosságot.
2017. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

És akkor mi lesz 40 éves kor felett?.. Csak elviselik egymást?


Ma kirakatot szeretnek az emberek, és sokan a külsőt szeretik, nem a személyt. Ez mindkét nemnél probléma. Társkapcsolatot kell építeni, ahol számíthatnak egymásra később is, nem pedig ilyen felszines, megjátszott testkapcsolatot.


39F

2017. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És akkor mi lesz 40 éves kor felett?.. Csak elviselik egymást?



Mire célzol ezzel, utolsó?

2017. szept. 3. 13:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem jött át elsőre, csak azért
2017. szept. 3. 13:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Az öregedésre értem, ha valakinek saját magával baja van, hogy huszonévesen már ráncos, meg narancsbőr stb.stb. A másik fele meg az, amit írsz, 16 felett már nem nő a nő. Ez meg kifejezetten gusztustalan. Mindenki öregszik. Elég szemét dolog valakit csak a külső alapján leselejtezni.. Erre mondom, hogy mindkét nem csinálja ezt a másikkal, csak különbözőek az elvárások. (Nem rád mondom kérdező.)
2017. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Leginkább a nők. Mindenki maga tehet a saját problémáiról.
2017. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem arról bizonyos tekintetben a nők tehetnek, hogy saját maguk is erősítik ezt a hatást, ti. hogy a külsejüket hangsúlyozzák és ezzel azt teszik a fő "értékükké". Amit te írsz - én nem minden tekintetben értek ezzel egyet az végső soron ennek a következménye.
2017. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Média = férfiak


Megnézed hollywood-i színésznőket, hogy miket nyilatkoznak erről. Ha legalább fele-fele lenne a médiában a nemek aránya, már régóta lett volna Broad City például. Én több olyan nőt ismerek, mint Sex and the City-set. Legtöbbjük mix.

2017. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát akit a média vagy az itt kommentelő barlanglakó kisfiúk kommentjei ilyen mértékben befolyásolni tudnak, az meg is érdemli hogy 25 évesen kiöregedjen... Mindenki a sajátmagának csinálja a problémáit. 1 kommentből meg ne általánosítsunk már le minden nőre. Adott egy lelki meg önértékelési gondokkal küzdő kommentelő, aki retteg az öregedéstől. És? A többi nő meg nem. Főleg nem 25 évesen. Szerintem nem sok nő van, aki így gondolkozik mint az általad említett hölgy.
2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!