Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha kiderülne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha kiderülne ez a párodról?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok,ha kiderülne a barátnődről hogy borderliene személyiségzavara,enyhe bipoláris zavara ill. alkalmazkodási zavara van,plusz társul ehhez egy egyensúlyzavar is?
2017. szept. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem orulnek neki, mert ilyen emberrel eszembe sem jutna csaladot, komoly kozos eletet teremteni, igy ha ez egy komoly kapcsolatnak indult, akkor fajdalmas vege lenne.
2017. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan apróságok, amit nem vesz észre az ember ismerkedésnél, tehát nem jönnék össze sem vele.
2017. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a zavarokat terápiában szakember segítségével lehet kezelni. Ennek ellenére elég komoly fenntartásaim lennének- valószínűleg nem jutnék el a komoly kapcsolat szintjéig ilyen emberrel, mert valakivel, aki nem tud alkalmazkodni és teljességgel kiszámíthatatlan érzelmileg, nem hiszem, hogy bármikor is komolyabb szándékkal összeakadnék. Erre nem lehet felnőtt kapcsolatot alapozni, és ezt most minden bántó szándék nélkül mondom.
2017. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kösz. Majd ha rendbe szedte magát. Senki pszichológusa nem vagyok, pont elég volt egy depressziós férfi mellet pár hónap hogy rájöjjek, nem az a kapcsolat ahol a másik lehúz és nem az én tisztem ápolgatni azt, aki nem tesz azért semmit hogy jobb legyen neki. A felsoroltak egy-egy része is önmagába kizáró ok, ez mind egyszerre meg már túl sok.
2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit, vannak tünetek amik rám is jellemzőek, nem csinálnék belőle ügyet.
2017. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lúdtalpa nincsen véletlenül? Mit szólnék,mit szólnék!? Nem egy diagnózis alapján működik egy kapcsolat,vagy nem.

Mindenesetre a bizalmi mélységgel kapcsolatosan felmerülnének bennem aggályok ha ennek úgy kell kiderülnie és nem tőle tudom meg.Bár nyilván nem lehet olyan könnyű ezzel előállni.

Én mán csak tudom 😀 (egy border)

2017. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kideürl, hanem egyértelmű.


De nem bonyolódnék vele semmi komolyabba.

2017. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!