Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ismerkedés közben kiderülne a lányról, hogy ő még szűz? Ez lehet hátrány?

Figyelt kérdés

Én nem tartom "gáznak" és nem is bántam meg, hogy még sose feküdtem le senkivel, de most így tanulás közben eszembe jutott, hogy vannak ennek hátrányai, ami a másikat zavarhatja. Gondolok itt arra, hogy valószínűleg kicsit többet kéne várnia, az első előtt biztos izgulnék és a tapasztalatlanság miatt eleinte bénáznék.

Gondolom ez nem akkora probléma, ha már megszeretett, de ha ismerkedésnél viszonylag az elején előkerül, lehet belőle hátrány? Ti mit gondolnátok?

20/l


2017. jan. 10. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Van akinél nem hátrány, van akinél az. Egyénfüggő.

Páromnak nem volt hátrány hogy szűz voltam. Még örült is neki. :)


26N

2017. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írja, biztos van akinél hátrány, meg biztos van akinél jó pont. Vannak még ilyen "problémával" néhányan, előbb-utóbb mindegyikük talál magának párt, gondolom...
2017. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semleges dolog, bár nálam pont olyan, hogy egyszerre tudnék örülni és kicsit aggódni emiatt.


Egyrészt örülnék is, mert akkor én vagyok az első aki annyira megérintette a szívét, hogy (talán) én leszek neki az első, másrészt belecsöppene az öröm tengerébe az aggodalom keserű cseppje is, mert én is az vagyok és így nem igazán tudom mi kerekedne ki ebből. (Nem lenne jó elvenni egy lány/nő kedvét örökre a dologtól egy szánalmas indítással...)

2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te sem akarhatsz igazán komoly kapcsolatot ha egyáltalán felmerül benned hogy ez baj, de ha így van akkor meg minek vártál eddig?
2017. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, de összességében mind1, csak ne várasd csóró balikot évekig potyára, na meg, hogy mennyire bízol meg benne rajtad áll.
2017. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akit komolyan érdekelsz, annál nem lesz hátrányod, tud majd várni (persze reális ideig) és kellő odafigyeléssel, türelemmel viszonyul majd hozzád első alkalommal (és később is) amíg bele nem jössz. Érezni fogod majd, hogy ki esik ebbe a kategóriába


Akit komolyan nem érdekelsz, aki csak "lyukasztani" akar, náluk érdekes a helyzet. Várakozási időt tekintve mindenképp hátrány -valljuk be, melyik férfi ne akarna minél előbb szexelni?- egyébként pedig a legtöbbnek előny, ha már eljut odáig, önös érdekből (egyrészt: trófea, másrészt: a friss pu**i jobban szorít).


Férfiaknál kevésbé jelet hátrányt (ha a lány szűz), mint fordított esetben (ha a férfi szűz), ami komoly handicap tud lenni egy bizonyos kor felett.

2017. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!