Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az ilyen személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ilyen személyiség egy lánynál valóban taszító?

Figyelt kérdés

Teljesen normális lánynak gondolom magam, mégis megkapom, hogy nem vagyok hétköznapi, és ez nem tudom mit jelent. Viszonylag lányosan öltözködök, hosszú a hajam és natur sminket viselek a helétköznapok során. Viszont az érdeklődési köröm az nem éppen nőies és ez 18 évesen elgondolkodtat. Rengeteg a fiú barátom ezek a dolgok miatt. A srácok akikkel beszélgetek/ ismerkedek azt mondják rám különleges vagyok, de nekem ez kicsit úgy jön le, hogy nem vagyok elég jó "lánynak".

Imádom a focit, apukám 3. osztályos korom óta visz válogatott meccsekre és egy hazai mérkőzést sem hagynék ki. Szinte az egész B szektort ismerem arcról és külföldre is kijártam már meccsekre. Rettentően élvezem, nekem az okoz örömöt ha hallhatom a Magyar himnuszt .

Emellett minden sportot imádok nézni és űzni is.

Imádom a háborús dolgokat, és a harci repülőket, rengeteg ilyen témájú könyvet olvasok. A könyvesboltban az eladók meg is jegyzik a dolgot. Legutóbb egy eladó úr terelt volna a romantikus könyvek közé, mire közöltem, hogy nekem egy ismeretterjesztő könyv kellene a leghíresebb háborús bombázókról. Hatalmas szemekkel nézett rám, szóvá is tette, hogy lányok ilyet nem olvasnak.

Úgy érzem a fiúk sose gondolnak majd rám nőként ha megismernek. Volt olyan fiú ismerősöm aki konkrétan lefiúzott. Hiába nézek ki egy átlag lánynak, ha megismernek szinte instant friendzone lesz a dologból, mert a fiúk havert látnak bennem az érdeklődési köreim miatt.

Hogyan kezelhetném a dolgot? Inkább titkoljam el, hogy mit szeretek valójában?



#lány #hobbi #futball #fiú. Szerelem
2017. szept. 4. 02:25
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem is olyan hobbym van ami fiúsnak/férfiasnak/maszkulinnak van beállítva (ami netto baromság), de én sosem tagadnám le ezt az oldalam.

Az nem lenne őszinte kapcsolat ahol nem adhatnám önmagam. A párom mindig támogatott benne főleg mivel ő régebb óta rabja ennek.


Szóval szerintem ha belegondolsz a kérdésedbe rájössz hogy butaság.

2017. szept. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hulyeseg. Lehet a te korosztalyodban meg ilyen gyerekesek a fiuk, de a felnotteknel szerencsere mar nincsenek ilyenek, hogy x dolgot csak fiuk vagy csak lanyok szerethetnek, legalabbis ertelmesebb korokben.
2017. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek elfogadják más érdeklődési körét. Aki fiúsnak tart, azzal nem éedemes foglalkozni.
2017. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kicsit hasonló vagyok, de igazából nem nagyon származott hátrányom ebből. Én focizom, meccsre is járok, de más sportokat is szeretek, ezenfelül töriszakon végeztem és érdekel a hadtörténet, politikatörténet, stb., emellett meg zenélek (dobolok). Tény, hogy férfiakkal jobban tudok beszélgetni, akik lehet, hogy nem a "nőt" látják bennem, de ez nem zavar. A párom így szeret, mást meg nem felcsípni akarok. Nőkkel nem nagyon jövök ki jól.
2017. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség eltitkolnod bármit is. Add mindig önmagad. Ez egy jó szűrő is arra, hogy megtalálhasd azt, aki valóban képes szeretni.
2017. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kicsit el vagy szállva magadtól :) Nem olyan különleges, ha egy lány szereti nézni és űzni a sportokat, illetve hogy nem csak a csajos könyvek érdeklik.

Én kiskoromtól kezdve tanulok küzdősportokat, országos kömyvmoly vagyok és sosem a romis könyveket olvastam, ráadásul még csinos sem vagyok, ahogy te leírtad magadat, mégsek tettek soha friendzoneba.

2017. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!