Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kibuknátok ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kibuknátok ezen? Szerintetek hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, hogy racionálisan én is hülyeségnek érzem, hogy így fennakadtam ezen.

De a párom jelenlegi külseje konkrétan taszít. :(

Van egy heppem: nem bírom a "csuti" hajat, hanem azt amibe bele lehet túrni (úgy három centi)

A páromnak eddig ilyen volt, olykor-olykor kicsit "megszaladt" a hajnyíró a havernál, de még az is viszonylag rendben volt, 1-2 hét alatt megoldódott.

Viszont most...

Felül 3 milliméter, oldalt 1 (hogy ennek a két millis eltérésnek mi értelme, rejtély:D )

Küldte magáról a fotót, és ha nem vigyorgott volna rajta, azt hinném, titokban kemóra jár.

Nincs is hozzá fejformája, szóval az összkép borzasztó. Mint valami életfogytos a Csillagban.

Ráadásul taszít ez a prolis gépihaj ( előre is bocsi, ha megbántok ezzel valakit) és ő ezt tudja.

Csak belegondolok, hogy odasimítok és bök... Ráz a hideg tőle. :((


2017. szept. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
En megmondom, ha valami nem tetszik, nem kiakadok.
2017. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy férfi hajról beszélünk. Egyrészt ő hordja másrészt egy hónap múlva újra hosszabb lesz. Nem buknék ki. Elmúltam már 14 éves.
2017. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy kiakadnék, ha tudja, hogy nem tetszik. Én is undorodom az ilyen proli börtöntöltelék frizurától.
2017. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

En ertelek kerdezo!

Azert meg lehet nezni, hany pasi bukna ki, ha a baratnojuk vagna rovidre a hajat.

Szerintem egy kapcsolatban tetszeni akarunk a masiknak. Nyilvan vannak kompromisszumok, te se azt kered, hogy hosszu legyen a haja, csak hogy ne legyen prolis.

2017. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Majd lesz olyan lány akinek tetszik és megdicséri és akit nem taszít. :D
2017. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik hát jelezd neki finoman-nem kiakadva. Meg fogja érteni és remélhetőleg nem csinálja többet. Egyébként valóban az az ő feje,azt csinál vele amit akar,de ha a párjából eléri,hogy undort váltson ki akkor számoljon a következményekkel. Aki mondta ugyanezt az esetet,csak ott a lány csapná le a haját: orbitális pasi hiszti lenne. Hát pedig a két dolog egyenértékű. Én utálom ha a páromnak ilyen haja van,ezt tudja is. Ha nem muszáj nem is olyat vágat.
2017. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a kicsit hosszabb haj, de nem akadnék ki rajta. Megmondanám neki, hogy így nem tetszik, jobban tetszene ha hosszabb lenne.
2017. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem max a hajába vagy szerelmes. Most ezen ennyire hisztizel én komolyabb dolgot nem terveznék veled, mert pár év alatt adódik még pár ennél keményebb dilemma.
2017. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértem hogy zavar, de 1 hónap múlva újra jó lesz az szerintem. Gyakorlatilag majdnem kopasz. Mondd el neki, hogy így számodra nem vonzó és hogy nem is áll jól neki, legközelebb legyen rád is tekintettel jobban.
2017. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!