Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem a lanynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem a lanynak, ha mindig köszön nekem es neha idejön hozzam dumálni?

Figyelt kérdés
Egy üzletben dolgozom. Csak illedelmességből köszön vagy tetszem neki?
2017. szept. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszel.
2017. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti siker
2017. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne átvenned a kezdeményezést.

Tetszel neki, de attól még messze vagytok, hogy legyen is valami, szóval húzzál bele.

2017. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De olyan fura egy lany. Es nem akarom elhinni,hogy tetszem neki. Lehet mégsem tetszem. Nem tudom. Olyan igezően nez,hogy teljesen leblokkolok. Viszont olyan is volt mar,hohy bejött az üzletbe es nem is köszönt csak atnezett rajtam es elsuhant mellettem. Akkor most mi van?
2017. szept. 4. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval én is köszöngetek egy pasinak és bizony azért, mert nagyon tetszik és szeretném megismerni. A kiszemelted az üzletben azért nem köszönt, mert így szerette volna felhívni magára a figyelmedet. Szerintem meghívhatod egy kávéra nem hiszem, hogy elutasít:)
2017. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!