Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják a 'helló' köszönés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a 'helló' köszönés nem túl jó, igaz? (Fiú lánynak köszön így.19l

Figyelt kérdés

Nekem egy srác mindig sziát köszön, de a minap, mikor pont mellette mentem el, azt mondta: helló. Meg is lepődtem picit, de nem tulajdonítok neki különösebb figyeltem. Azért érdekes. 100x szia, aztán helló...


A hellózás nem jó?


2015. okt. 23. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bejön a srác, mi lenne, ha mondjuk beszélgetnél vele, ahelyett, hogy jelentéktelen köszönéseken kombinálsz?


Kicsit felhígult a felnőtt párkapcsolatok kategória...

2015. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kezdeményez :/ Talán nem akar beszélni velem.
2015. okt. 23. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem édes mindegy hogy köszön... Én sziát és szervuszt szoktam, de van hogy helót.
2015. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár napja is olvastam ezt a kérdést. Miközben olvastam, mar dörzsöltem a tenyeremet, mert tudtam vicces kommentek lesznek, és nevetni fogok. Így is lett... :D

Bár már néhányan bunkók is voltak talán. Akkor sajnos nem volt időm válaszolni, így örülök h ismét látom. ;)


Én nem köszönök egy lánynak/nőnek sem úgy, h helló. Személyem szerint a szia sokkal kedvesebb és közvetlenebb köszönés. Ezért mondhatnám azt, h rossz jel. De megeshet az is, és ebben az esetben én is köszöntem hellóval, hogy elbambulok, majd hirtelen meglátom és csak azt latom, h "ez ismerős" "hello" mert fel sem fogim h ki az akinek köszönök. Hirtelen ez jön ki a számon.

De ha még nem is így van, nem biztos ő is úgy gondolkodik, mint én(illetve a kérdés kiírása miatt gondolom te is), nem tesz különbséget a köszönések között, így ezen szerintem ne törd a kis buksidat! ;)

Inkább azon agyalj, miként szólítss meg, ha már ő nem mer téged! :)

2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Holló Szinház: Hello


(egy estéjjen egy fijatalember odamegyen egy magányosan álldogáló férfihez, és beszélgetést próbál kezdeményezni)

- Hello !

- ...tessék ?

- Csak annyit mondtam, hogy hello.

- Hogy ?... hogy ? Megint nem értettem.

- Hello !!

- Mi ?

- Hello !!

- És ?

- És mi ?

- ...és mit mondott még azon kivül, hogy "hello" ?

- Semmit, csak egy "hello"t mondtam.

- Nem azt, hogy "hello Te unalmas vén hüjje, ki a farnc hivott meg ide ?"

- Nem... nem, ilyet nem mondtam.

- Hát nem pont ezekkel a szavakkal, csak példának szántam... mondhatta úgy is, hogy: "hello, te ronda nyálas szájú szadista, bárcsak megdöglenél."

- Nézze... láttam, hogy ön itt áll egyedül... nem beszélget önnel senki, gondoltam egy "hello"val köszöntöm.

- Nem volt.

- Micsoda ?

- Viszonyom Dórottival... amire célzott.

- Én ? ...mikor ?

- Az előbb. Amikor arról beszélt, hogy a kocsim nem volt bent a garázsban.

- ... nem is emlitettem az autóját.

- Nem... de utalt rá !

- Mi ? ...csak annyit mondtam, hogy "hello".

- De hogy mondta... !?

- Micsodaa ? ...

- Egy olyan: "hello, fél tizenkettőkor nem volt a kocsija a garázsban, a villanyt meg égvehagyta a dolgozószobában, hogy a felesége azt higgye, későig dolgozik"-szerű hangsúllyal.

- Nem akartam semmi ilyesmire célozni, mondandóm lényege csak ennyi volt: "hello, hogy van."

- Áhá... "hello, hogy van... pofája azt állitani, hogy a bugyit nem felejtette a kesztyűtartóban"...

- Csak egy egyszerű "hello"t mondtam.

- Honnan tudhattam volna, hogy meg volt töltve... ?

- Micsoda ?

- A pisztoly... már terveztem, hogy eldobom örökre... Dórotti akart mindenáron belenézni a csövébe, hogy láthassa milyen gyorsan jön ki rajta a golyó.

- Én csak egy "hello"t mondtam...

- ...megakartam akadályozni, de Ő gyorsabb volt... meghúzta a ravaszt, kiugrott a kocsiból és elásta magát az erdőben...

- ...csak üdvözölni akartam...

- ...különben is akkor én Glasgowban voltam... nem, Frankfurtban... nem, még messzebb, Isztanbulban... leláncolva sinylődtem egy cellában, teljesen egyedül... ööhát tanuk persze voltak ott... egy csomó tanú... törökök... majd ők tanusittyák... ha csak meg nem haltak... Huuu ! azt hiszem meghaltak... Olvastam róla egy magazinban, hogy meghaltak... Hinnie kell nekem ! hinnie kell !!

- ...csak egy "hello"t mondtam...

- Én nem akartam ! De Dórotti állandóan nyavalygott, hogy váljak el a feleségemtől, különben feljelent a sikkasztás miatt... kénytelen voltam megtenni, elismerem őrült voltam ! ŐRÜLTSéget csináltam !...

- ...csak egy egyszerű "hello"...

- ...de élve nem fognak el !... megölöm magam. (a pisztoly elsül: Durr) Áhgáág...

- Hello ! ... he....hello ! ...h', manapság már nem lehet egy jót beszélgetni sem.

2015. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper volt a sztori! :D
2015. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!