Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, ti a kettő közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ti a kettő közül melyiket tartjátok inkább "alfahímnek"?

Figyelt kérdés

Tudom, ne kategorizáljunk, stb stb, én se vagyok híve, de ha mindenképp választani kéne, melyikre használnátok inkább az "alfahím" kifejezést?

Mondjuk tegyük fel, hogy mindketten 25-30 között vannak korban, ha ez befolyásol bármit.


1. Kondizik, sokat foglalkozik a külsejével, és úgy általában a külsőségekkel - divatos ruhák, drága kiegészítők (óra, telefon), "menő" autó, és igyekszik ezekkel, és a határozott, rámenős jellemével minél több lányt meghódítani. Ha ez sikerült, akkor vagy nem marad velük sokáig, vagy ha esetleg mégis, akkor megcsalja őket. Nem igazán tiszteli a nőket, meg pár kivételtől eltekintve senkit, a saját céljai éltetik, nem finomkodik, ha ezek eléréséről van szó. Laza, bulizik, csajozik (sikeresen), kissé öntelt. Nem hallgat másokra. Nem akar családot, úgy van vele, hogy majd 40 fölött ráér megállapodni, addig bulizik, kalandozik.


2. Ápolt külsejű, mindig igényes magára, de soha nem feltűnősködik, visszafogott a külseje, nem akar felvágni ruhákkal, kiegészítőkkel, autóval, ilyesmivel. Határozott, vannak céljai, de tisztességes, nem gázol át bárkin, hogy elérje ezeket. A hosszútávú, monogám párkapcsolatokban hisz, ha kapcsolatban van, akkor odaadó, törődő, a végsőkig kitart a partnere mellett. A családját, szeretteit védelmezi, és biztonságot nyújt nekik - dolgozik becsületesen, odafigyel a gyermekére ha van, foglalkozik vele, mintaapa. Felelősséget vállal a tetteiért, lehet rá számítani. Határozott véleménye van, ha úgy alakul akkor nem fél irányítani, de kész kompromisszumokat kötni, lehet vele beszélni.


Melyik áll közelebb az "alfahím" fogalmához szerintetek?


2017. szept. 5. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen a 2.
2017. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Ja bocsi.Sokak szerint a 1. az alfahím,de nekem a 2.a szimpatikus
2017. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Az első egy díszpasi, a második az igazi, jó értelembem vett "alfahím".
2017. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
Az alfahímnek, bétagörl kell, ennyi. Az alfagörlnek meg bétabo vagy bélaboj jéééééé bouuuuuuuj érted nem?
2017. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy mennyit kondizik meg milyen ruhákat hord, tökre nem számít. Alfa a viselkedés. Második.
2017. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen a második, ha már muszáj kategorizálni, az első kategória egy szánalmas, felszínes, kompenzáló műmájer.
2017. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

És a kettő keverékét tartanám leginkább annak, a másodikkal az égvilágon semmi gond nincsen, természetesen gondolkodás nélkül őt választanám párnak, de egy átlagos, normális családapának tartanám, az elsőt meg simán egy kis gyökérjancsinak (akitől még szexet sem akarnék), nem alfahímnek.


De ha csak ezek, akkor mindenképp a másodikat mondanám, mert legalább megvan benne a határozottság és a célok. Viszont alapvetően "alfábbnak" gondolnám, ha jobban adna a külsejére is a remek belső mellett. Szerintem mindkettő ugyanolyan fontos, ha már alfának akarunk kategorizálni valakit.

2017. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Én alfahímnek a határozott, független, magabiztos, ambíciózus férfiakat gondolom, függetlenül attól, hogy kaland- vagy kapcsolatkedvelők. Tehát ilyen értelemben 1. és 2. is alfahímnek mondható.
2017. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Te fogadjunk,hogy a 2. vagy :))
2017. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Az első kiesett. Ő nem "alfa" . A második sokkal inkább, ha már ezt a lehetetlen szót kell használni.
2017. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!