Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen ha csinálok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha csinálok valamit hogy a barátom tegye ki a munkahelyén a szekrénye ajtaja belsejére? Férfiak, ti mit szólnátok, kitennétek, amit a barátnőtök csinál? Mások is megláthatják.

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tenném ki mert nem tartozik a munkatársaimra a magán életem.
2017. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer horgoltam egy kis szivecskét (fehéret) és meglepiből kiaggattam a visszapillantójára. Azt hittem majd nevetünk egyet és leveszi, de másfél éve ott van és azt mondja az vigyáz rá. És így jár a haverokhoz, haverokkal is. Ő nem tartja cikinek :)
2017. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez nagyon ari. :)
2017. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ari. De az egyetlen férfi válasz, hogy nem tenné ki. Pedig mindjárt kész.
2017. szept. 5. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ mit. Józaszín pjüsszíveckét nem, viszont valami olyasmit ami vagy rád jellemző, vagy énrám, vagy az egész kapcsolatra vagy története van azt igen. Bár mutogatni azért nem mutogatnám, mert alapvetően "befelé forduló" típus vagyok és úgy érezném mások nem tudják úgy értékelni, úgy látni a dolgot, mint én.


De szívesen hordanék ilyesmit magammal, sőt hordok is párat, igaz sajnos nem szerelmektől, hanem egyes rokonoktól. Kis dolgok, de mindegyikre emlékszem mikor és hol történt.

2017. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mit. Horgolt szívecske bájos, de szexi fotó ízléstelen.
2017. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Légypiszok. Semmit nem tennék ki sehová.
2017. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, meg kell találni az aranyközéputat, hogy mi az, ami egy férfinak szánt ajándéknak még megfelel.


Cserébe viszont egy kézzel készített ajándék milliószor többet ér bárminél. Kérdés, hogy a párod értékeli-e. Nálunk pl. ez az egyik kedvence bennem a barátomnak, hogy mindig olyan kreatív vagyok :)


2-es voltam (amúgy köszi :) )

2017. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Es mi van akkor, ha masok is meglathatjak? A parommal vettunk (igaz nem csinaltunk) pluss bolyhos barsonyos cuki gagyi kulcstarto allatkat, mindkettonknek sajatot, hogy ugyanolyan legyen es azon van a munkahelyi kulcsa is, tehat latjak a kollegak. Ezek utan ketlem, hogy egy kezzel vart plussszivet pl szegyellne. Egy ferfi nem azzal fog foglalkozni, hogy jaj mit gondolnak a kollegak, elhiheted. Ha igen, akkor meg nem beszelhetunk ferfirol...
2017. szept. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy a cél sem, mármint hova akarod, hogy kitegye, használja. A munkahelyi szekrény szerintem cink, oda max. egy közös fotót tudnék elképzelni. Kulcstartó, vagy autó, ahogy korábban példálóztak, megint más.


Én varrtam valamelyik évben plüss szívet páromnak, azt hittem, majd behajítja valamelyik fiókban, ehhez képest azzal aludt, meg mikor összeköltöztünk, akkor is hozta. (Előtte munkatársaival lakott előtt szolgálati lakásban, tehát ők is látták, nem volt ciki.) De azért mégiscsak más "otthon", mint melóhelyen.

2017. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!