Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vele ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ezek után a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Diákmunkán vagyok jelenleg. Első nap mikor be kellett vinni az iratokat egy fiúval beszélgettem, mert egyszerre hívtak be minket, utána viszont külön részlegre kerültünk. Max köszöntünk egymásnak. Ugyanazzal a busszal járunk haza de csak egy alkalommal utaztunk együtt. Sokat nevettem akkor, jófej volt. Majd megkért hogy jelöljem be facebookon. Tegnap bejelöltem. Onnantól kezdve viszont non stop irogatott nekem, puszis szmájlikat írt. Elhívott bulizni tegnap, de nem mentem, ma meg azt mondta hogy unatkozik egyedül este és átmehetnék hozzá mert be van indulva. Én persze visszautasítottam mert alig ismerem. 2x beszéltünk személyesen hosszabban csak. Erre megsértődött és azt mondta hogy én milyen jókislány vagyok, inkább megy a városba. Sem személyesen, sem neten nem viselkedtem félreérthetően vele, ráadásul ő fiatalabb is nálam (19 éves) szóval nem akartam semmit tőle. Hogy viselkedjek vele ezek után ha találkozunk a munkahelyen?

22N


2017. júl. 27. 22:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekesnek tűnik a kérdés, de nekem nagyon kínos ez az egész :(
2017. júl. 27. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Viselkedj természetesen.

Ne érdekeljen.


Puszis szmájlik te jó ég :DDDDD


21/L

2017. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi olyan vicces ezen. Bocsánat ha rosszul írtam, nem tudom hogy hívják azt a hangulatjelet..
2017. júl. 27. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő szegénységi bizonyítványa, te pedig helyes, hogy tartod magad, ha nem érdekel.


Ha jól értem, másik részlegen dolgozik, szóval olyan sokat nem fogtok találkozni. Én helyedben nem figyelnék rá, még ha arra jár sem. Ha rámköszönne, visszaköszönnék. Beszélgetést nem kezdeményeznék, mert az ilyen szinten nyomulós / szexközpontú pasikat... nem mondok csúnyát. Ha pedig élőben is elkezdené tenni a szépet, elhajtanám a búbánatba.


Tudom, hogy nem kellemes egy légtérben lenni olyan valakivel, akihez kínos emlékek kötnek, pláne ha munkahelyről van szó, de ne hagyd hogy ez megmérgezze a jókedved és hozzáállásod! Te helyesen, saját elveidnek megfelelően reagáltál, ő meg egy könnyű kalandot keresett, és nem tetszik neki a visszautasítás. Pár ilyen alkalom és veszi a lapot.

2017. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
14%
Miért nem szeretkezel egy jót azzal a jóképű sráccal? Hisz' mind tudjuk, nagyon tetszik neked, csak nem tudod per pillanat hová tenni a nyomulását.
2017. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Köszönöm szépen a tartalmas válaszod!:)

Nagyon szeretem a munkahelyet ahol vagyok, ezért nem szeretném hogy kínosan kerülgetnünk kelljen egymást. Vagy hazafele azt lessem, nehogy egy busszal menjünk. Igaz most nincsen párom de én teljesen meg vagyok döbbenve hogy nála csak erre ment ki a játék...

Én az első naptól kezdve próbáltam közvetlen lenni mindenkivel. Alapból ilyen vagyok. De nem szexpartner keresés céljából...

Megfogadom a tanácsaid! Ment a zöld!

2017. júl. 27. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töröld az ismerőseid közül. Személyesen meg köszönés azt több nem kell. Próbálj vele nem kettesben lenni. Ha mégis és próbáklkozik legyék egyértelmű hogy nem érdekel téged.
2017. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!:)

Ma is bepróbálkozott azzal hogy akkor szombat este menjek át hozzá de leráztam ismét.

2017. júl. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!