Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, h nekem fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, h nekem fontosabb a kapcsolatom. Ezen megsértődhet a másik fél?

Figyelt kérdés
1 hónapja a barátommal kicsit megromlott a viszonyunk és a munkába mindig rossz kedvvel és feszülten jártam be. Az egyik kollégám ezt észrevette, majd elmondtam neki annyit, h mostanában nem jövünk ki jól a párommal. Egyre többször rám is írt a neten is, kérdezgette, h már rendben vagyok-e és hasonló. Bevallotta, h mindig is tetszettem neki, de sosem mert megszólítani és most kihasználta az alkalmat. Próbàlt udvarolgatni. Az elején örültem neki, h egy férfi nőként tekint rám, mert elszoktam ettől az érzéstől és megtöltött önbizalommal, de mindig emlegettem neki, h párom van, úgyh ne essen át a ló túlsó oldalára, mert ez nem helyes. Végül randira akar(t) hívni. Először gondoltam, h csak egy kávézás, abból mi baj lenne, de eszembe jutott, h fordított esetben ennek én sem örülnék és attól, h most kicsit rossz a viszonyunk a párommal, ezt nem tehetem meg vele mert mégis mennyi szép dolgot megéltünk együtt. Tudom, h ezen nem kellene gondolkodnom, h h is mondjam el neki, de ezen jogos ha megsértődik? Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 6. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elmondani kell a semmit, hanem dönteni. Ha rossz a kapcsolatod, akkor lezárni. Ha meg menthető akkor a kollégának elmondani, hogy itt a határ. Ez a mindkettőből kiveszem azt ami nekem kell mentalitás csak azt eredményezi, hogy mindkét srácot hülyíted.
2017. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ezt nem kell elmondanod a barátodnak, csak felesleges feszültség lenne belőle. Beszélgettél egy kollégáddal, kicsit panaszkodtál neki, ő meg "bepróbálkozott", de nem történt semmi, nem is bátorítottad.
2017. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyiket sem hülyítettem, a kollégámat sem. Sosem bíztattam őt a bókolásra, sőt mindig mondogattam, h nekem párom van, még akkor is ha mostanában felhős a hangulat köztünk. Ha kaptam egy bókot akkor megköszöntem és ennyi, de belül jól esett, amit azért nem osztottam meg vele mert kb.ezzel tényleg adnám alá a lovat. Egy percre elgondolkodtam a kávézáson de eszembe jutott a fordított helyzet és, h hiába mondanám neki, h "csak munkatársi kávé" úgysem úgy fognà fel...
2017. szept. 6. 10:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az már más kérdés, hogy ha ennél tovább jutna a dolog, akkor először magaddal kell tisztáznod, hogy mit akarsz, aztán a barátoddal.
2017. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2.Nem is h panaszkodtam :) annyit mondtam, h nem túl jók a viszonyok otthon :) Ennyi, semmi többet nem mondtam a magánéletemről
2017. szept. 6. 10:14
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdés a kollégának szólna, h ő jogosan sértődik meg, ha elmondom neki, h nem szeretnék kettesben találkozni mert fontosabb a kapcsolatom?
2017. szept. 6. 10:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. szept. 6. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kollégának: Nagyon kedves vagy, de jó viszonyon kívül mást nem akarok tőled. Van párkapcsolatom, a barátomat szeretem és nem férne bele, hogy férfiakkal kávézgassak kettesben.


Látod? Így kell határt húzni. A megköszönöm a bókot és néha odamondom hogy van kapcsolatom az semmi. Mondd ki hogy többet nem akarsz tőle. K_rva egyszerű.

2017. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Nem jogosan. Mondtad már hogy van kapcsolatod. Ha nagyon nyomul akkor nyomatékosítani kell nem bunkón, de határozottan.
2017. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nyomulnak akkor is, ha "célozgattál" rá, hogy nem kéne. Egyesek csak abból értenek, ha nyíltan megmondod nekik, hogy ne tegyék. Abból nem értenek, ha annyit mondasz, hogy van párod. Meg kell neki mondani, hogy ne teperjen, mert nem vagy rá vevő. Ezen nem kellene megsértődnie.
2017. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!