Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszólt a pszichológus, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszólt a pszichológus, mert szűz vagyok (? )

Figyelt kérdés

Először voltam, mert mindent túlparázok( utazás, vizsgák stb).

Kérdezgetett mindenfélet, majd ismerkedésről is, végül konkrétan rákérdezett erre is. Ezután furcsán nézett, majd elkezdte ecsetelni, hogy tudom-e 25 után milyen nehéz már elveszíteni...

Én csak nagy szemekkel pislogtam, hogy mi van, majd válaszoltam: szerintem nem, erre kontrázott, pedig de... xd

Majd megállapította, hogy nem tud megijeszteni, nem izgat a veleménye és témát váltott.


Most valahogy nem tudom eldönteni, hogy ezen kiakadjak vagy nevessek. xd

Komolyan ekkora probléma ez?

20/l


2017. szept. 6. 20:38
1 2 3
 1/30 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem probléma.
2017. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
10%
Igen az. 36/f /szűz. Pár év múlva már az utcára sem mersz majd kimenni, annyira fogod szégyellni.
2017. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Egy nő bármikor el tudja veszteni, kérdés, hogy kivel.
2017. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

"25 után milyen nehéz már elveszíteni... "

Pff :D:D ha csak az a cel, hogy elveszitse az ember, akkor azt kb 1 ora alatt ossze lehet hozni barmelyik napon barhol a vilagban. Lehet a no 50 is akar.


Nevess ezen.


Van, hogy az agyturkaszok segithetnek, de azert helyen kell oket is kezelni. Ugyanolyan emberek, mint mi vagyunk. Nincs naluk varazsgomb es csodaszer se. Vannak koztuk idiotak is, akiknek annyit se er a tanacsa, mint itt sok gyikes valaszadonak.

2017. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkabb arra gondolt, hogy a korral egyre csak bezarkozol, es nem alakul ki minta, hogy hogyan kezeld es eld meg az ilyen kapcsolatokat, igy egyre nehezebb less belevagnod.
2017. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Valahol érthető a pszichológus meghökkenése, mert manapság azért nem ez a tipikus, de ne foglalkozz vele. 20 évesen, nem maradtál le még semmiről.
2017. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem retardált. Már elnézést, de mi a valamiért ítélkezik rajtad ez miatt??
2017. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Én nem foglalkoznék vele. Vissza se mennék hozzá. Egyébként se hiszek a pszichológusokban. Szerintem az ember csak önmaga képes a problémáit megoldani, más ebben nem segíthet. Én is szűz vagyok 24 éves létemre, mégse szégyellem.
2017. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
9%

A szerelmet megtalálni minden korban nehéz. Azért lesz nehezebb 25 évesen neked, mert akkor már 2022 lesz és amit most még kiakasztó gyopárságnak tartunk addigra természetes lesz és mai szemmel nem is tudjuk elképzelni sem, hogy addigra milyen eltorzultak lesznek az emberek a mai viszonyokhoz képest is.


Lásd: Itt úgy 2-3 éve tök jó levelezéseket lehetett folytatni. Most esélytelen.

2017. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly? Ez a pszichológus kábé olyan minőségben lehet pszichológus, mint amilyenben Zimány Lindácska jogász.


Ez egyáltalán nem profi! Ráadásul úgy csinál, mintha ez lenne az élet célja. Elveszíteni bármikor el lehet, maximum fizetsz érte. A párválasztásról kellett volna beszélnie, nem a szüzességről. Megkúrhat egy ostobenkó kokeszcsávó is, attól te ziher nem leszel boldog, csak elveszted a szüzességet. :D

2017. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!