Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erez valamit irantam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akit 2 honapja ismerek egy munka miatt es nagyon furan viselkedik velem,nem.ertem mit akar. Eleinte nem is beszeltunk aztan megkerdezte,hogy van-e baratom mondtam van,de nem jovunk ki tul jol,sok sajnos az idegesseg. Kerdezoskodott es ezt elmondtam neki. Azota folyamatosan mondja,hogy hagyjam ott jobbat erdemlek. Rengeteg olyan jelzot ad,hogy tetszem neki pl odajon hozzam segit nekem,bulizni hiv,kerdezi,hogy miert nem varom meg,mert o 2 oraval mindig kesobb vegez es azt mondja,hogy mennenk egyutt haza(pedig kulon falubaa lakunk),de hetfon azt mondta,hogy nem akar egyedul hazamenni en ezt ugy vettem le,hogy legyen ott mellette valaki ne unatkozzon,de ezt tobbszor mondta,hogy menyjek vele haza,de most valamiert hetfon megsertodtem. Mondta,hogy nem vagyok potlek nem azert hivott magaval,de az okat,hogy miert is azt nem mondta el. 2 napja azt mondta nekem,hogy o csokot ker tolem,de persze mosolyogva mondta,lattam,hogy elpirult. Ez a kedves oldala,de van undorito oldala is. Elkezdett csufolni engem es beszologat nekem,ami kicsit rosszul esik es megsertodtem ra. Karomat szoritotta mar ugy ,hogy belilult,mert nekem igen erzekeny es feher a borom,hamarabb latni.

Nem tudom mit akar tolem,sokan azt mondjak es enis ezt latom,hogy tetszem neki,de akkor mert banik velem igy? Mert bant meg? Talan,mert baratom van,vagy miert?


Koszi a valaszokat!:)


20/N


2017. szept. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszel neki, csak elég hülyén fejezi ki magát.
2017. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak kicsit fura. Mennyi idős?
2017. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Flörtölget veled,bejössz neki,csak nem biztos,hogy komolyan vesz.Ha kitartó és tudod vele tisztázni,mit érez,az már pozitív.
2017. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!