Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ismerősnek jelölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ismerősnek jelölni facebookon?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok az egyetemen,ma volt egy tájékoztató nekünk egy nagy előadóban. Előttem ült egy srác, én egy barátnőmmel ültem mögötte és beszélgettünk ketten. A srác szerintem hallgatta fél füllel amit beszéltünk barátnőmmel, mert egyszer csak megfordult, aztán elkezdett velem beszélgetni. Kb 20 percet beszélgettünk, de egyiken sem kérdeztük meg a másik nevét. Ahogy hazaértem egész nap ezen a srácon járt az agyam, valami nagyon megfogott benne. Mindenképpen meg akartam keresni a srácot, hogy ki ő. Van egy gólyacsoportunk facebookon, kb 2000en vagyunk benne, fogtam és végigböngésztem a fiúkat ott. Meg is lett a srác, de az a baj, hogy nincs profilképe, csak a megjelölt képei között ismertem fel. Ez azért gond, mert ha bejelölöm, le fog esni neki, hogy én kerestem nagyon őt. Azt nem tudom mondani, hogy csak beadta őt a facebook és felismertem, mert nincs képe. Kicsit félek hogyha megkérdezi hol találtam rá mit mondhatnék?

Szeretném bejelölni, de nem tudom így jó ötlet e. Nem akarom hogy lehessen neki hogy mennyire kerestem őt.


2017. szept. 8. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még vele sulikezdésig hátha összefuttok, ha nem futtok össze akkor jelöld be és mondd azt hogy böngészgetted a tagokat és valahogy rátaláltál
2017. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sokat képzelsz a szellemi képességeiről. :)
2017. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj, ha rájön, hogy te kerested meg őt facebookon? Tiltja a törvény?
2017. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg legalább bemutatkoztok, különben azt hiszi, hogy stalker vagy.
2017. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stalker. :'D NEm gáz. Túlspilázod.
2017. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!