Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem bunkóság hogy nem jelölt vissza ismerősnek Facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam a gimiből aki lány. Nem utáljuk egymást, valamikor váltunk egy pár szót egymással, tudomásom szerint semmivel se bánthattam meg. De ma bejelöltem ismerősnek és visszautasított. Pedig vagy több mint 1000 ismerőse van. Tőle különb emberek is visszajelöltek. L/20
2015. jan. 7. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"váltunk egy pár szót egymással"

Szerinted ismeritek egymást?

2015. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
de ez elég bunkó volt, véleményem szerint
2015. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Engem is boldog-boldogtalan bejelöl, még az is, aki rám sem köszön ha találkozunk. Nem fogom visszajelölni.
2015. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ismerem mert nap mint nap találkozunk.
2015. jan. 7. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
De nagyon, szerintem keverj le neki egy hatalmas pofont, ha legközelebb találkoztok. Vagy inkább nőj fel!
2015. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk köszönni egymásnak.
2015. jan. 7. 21:28
 7/12 manó1235 ***** válasza:
És már nem élhetsz ezek után teljes értékű életet? Ajjj ne foglalkozz vele, van vagy 1000 ismerőse legyen boldog velük, nem ez dönti el hogy te jó vagy rossz ember vagy e hogy ő visszajelöl e vagy sem. Ne adj az ilyen emberekre.
2015. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó de az iskolába meg van úgy hogy jópofizik nekem. Egyszer is azt mondta menjek el vele vmit elintézni. Aztán Facebookon vissza se jelöl.
2015. jan. 7. 21:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk amúgy egy nagyképű műp**sa.
2015. jan. 7. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, hatalmas nagy bunkó.
2015. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!