Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha 5 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 5 év után is ki jár a halott exéhez a temetőbe?

Figyelt kérdés
5 éve halt meg az egyik exe és még mindig ki jár hozzá. Azóta volt több kapcsolata is és most is kapcsolatban van.
2017. szept. 8. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valakihez lelkileg kötődsz, akkor halál után sem szűnik meg főleg ha váratlan volt a halál és ez szakította el őket egymástól. Ha egyébként nem befolyásolja őt negatívan és nem a halott exét keresi a kapcsolatban vagy nem sírja el magát minden második percben ha a nevét kimondja, akkor nincsen semmi gond és szép gesztus. Te vagy a jelenlegi barátnő?
2017. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Elég fura. Még ha szerettem is valakit, de meghalt kimennék mondjuk halottak napján vagy ilyesmi. Mert ha új párom van akkor őt szeretem és igyekszem teljes szívemmel szeretni. Ebbe a múlt sajnos nem igazán férne bele. Úgyhogy nem normális.
2017. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem fura. Ha úgy halt meg, hogy együtt voltak, pl balesetben, akkor gondold már át basszus! Őket nem holmi kicsinyes veszekedés, szakítás választotta ketté, hanem a párja MEGHALT. Az soha nem fogja úgy kiheverni, mint egy ostoba szakítást. Valószínűleg örökké szeretni fogja, még ha be is enged mást a szívébe. Gondolkozz már...
2017. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normalis. Az lenne a fura, ha nem igy lenne.
2017. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
normális, sőt, természetes.
2017. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem azért ez egy kicsit zavar. Főleg hogy közös program előtt menne ki hozzá úgy hogy én is vele leszek. Autoimmun betegség okozta a halálát és még együtt voltak. Látszólag nincs rá hatással és túl van rajta, de jobb lenne ha nélkülem intézné. Aggaszt hogy esetleg őt keresi bennem.
2017. szept. 8. 09:36
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%
Akkor ülj le vele és beszéld meg az aggályaid! Tisztázatok mindent.
2017. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem rendben van. Neked viszont el kell döntened, hogy hogyan viszonyulsz a párodhoz. A társad, akivel el tudod képzelni az életedet, vagy csak jársz vele valameddig. Ha a társad, akkor ott a helyed mellette a temetőben, és az a dolgod, hogy a lelki támasza legyél. Nem csak ebben a helyzetben, hanem mindig. Ha viszont a párod csak valaki, akivel éppen jársz, akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy nem mész vele a temetőbe.
2017. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ,hogy milyen gyakorisággal. Mert ha név-születésnapra,mindenszentek megy ki,az tök normális,de hetente kijárni azért durva. Ha hetente jár,Te csak pótlék vagy,Őt keresi benned..
2017. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem még az sem gond, ha veled (is) szeretne menni. a kérdés az, hogy milyen gyakran jár ki hozzá.
2017. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!