Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő a legszebb, legszimp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő a legszebb, legszimpatikusabb számodra? KÉP

Figyelt kérdés

1, [link]


2,

[link]


3,

[link]


Megindokolva is, ne csak számokat írjatok, azzal nem megyek sokra.


Köszönöm


2017. szept. 9. 10:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
44%
2
2017. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

Az egyes teljesen természetellenes számomra. Egyáltalán nincs benne semmi nőiesség.

A kettes egy igazán szép lány, szerintem róla nincs mit mondani. Barna haj, barna szem, szép ajkak, szép fejforma.

A hármas is egy nagy szép lány, ő a kettes lány szőke változata smink nélkül.

2017. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
3, mert természetes szépség.
2017. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%

1. Teljesen mű, riban.cos, plázacica. Ellenszenves.

2. Lényegében rendben van, de mégis van benne valami, ami nem tetszik. Valami romlottság, de nem tudom megindokolni.

3. Őt választanám a természetessége miatt (eltekintve most attól, hogy nagyon fiatal). Viszont nem tetszik, hogy ennyire szomorú. Enyhe kábszeres befolyásoltságot is érzek belőle.

2017. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
3. Nincs benne semmi mű, egyszerű "átlagos" lány, még az is jól áll neki, hogy nem mosolyog. Ha belülről is ilyen jellem, akkor kérem az elérhetőségét.
2017. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Az 1 borzasztó a tussal kihúzott szemöldökkel meg a csalánszopkodó szájjal, a 2-3 természetesebb hatást keltő, csinos csajok.
2017. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%
Igazából simán el tudnám képzelni hogy ez egy csaj, csak máshogy sminkelve. :)
2017. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%
Az első 2 egyértelműen buta plázaribi, csak a 3.-kal lennék hajlandó nyilvánosan mutatkozni.
2017. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a második tetszik. Alapvetően természetes, de azért nem fél a sminkhez nyúlni se, amit én kimondottan szeretek. Szerintem ő adja a mércét, hogy mennyi smink optimális, nekem ő tetszik a legjobban.
2017. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

egyre nevetségesebbek a fiúkák, nem csak itt hanem úgy általánosságban.

azt hiszik az ilyen szürke egérkéknél akik "természetesen" szépek nagyobb sikerük lesz :D

attól hogy valaki nem sminkeli magát és csendesebb típus (amit itt a gyiken igazi favoritnak számít) még ugyan úgy lehet egy ordas ribänc, vagy egy beképzelt és öntelt picsä.

ebből is látszik, hogy itt milyen komoly párkapcsolati tapasztalattal rendelkezik az oldal hím nemű krémje :D

2017. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!